askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Bak burda ayni sekil olmuyor demek her yerin farkli steriliz yapan bir yontemleri va demek
Burda da betadin le yikaniyorsun ameliyat oncesi tabi sonra yine ameliatmasasinda yeniden ilacliyorlar..

Ne iyi doktorun varmis kiz icine rahatti ne guzel uyumadan :KK68:

Yani önce dusa girip onunla yikaniyormusun??

... Yaaa gercekten cok iyiiii...:KK36:

Evet saclar dahil o ilacla banyo yapiyosun ilac zaten kopuruyo
Turkiyede yoksa ilacimla gelim yikanim bide mikrop kaparsam kotu olur allah korusun !

Yok canim... Yani belki LazerLipo isleminde gerek yoktu bilmiyorum, belki kesi yerleri cok kücük ya. Ama karin germe veya meme büyütme baya bir kesi oluyor ondan gerekli herhalde..:KK64:

Yok canim... Yani belki LazerLipo isleminde gerek yoktu bilmiyorum, belki kesi yerleri cok kücük ya. Ama karin germe veya meme büyütme baya bir kesi oluyor ondan gerekli herhalde..:KK64:
Burda kucuk ameliatlara bile o yontemi yapiyorlar risk almiyorlar canim

iyi akşamlar ben geldimm.....................
bugün ilk kez doktorumla görüştük (ferruh bingül) hemen anlatayım. önce muayene sonra olacakları konuşalım dedi,
muayenemi oldum,ilk bakışta sen çok kilo vermişsin dedi bende ewet dedim meme ölçülerim (olması gereken 18 ila 21 cm imiş) normal göğüslerde ) benim ki biri 36 cm diğeri 37,5 cm muş (yani aşırı sarkmış ) buna göre 2 yol varmış . tabii birini direkt eledik , çünkü o şekilde emziremezmişim , bu durumda da tam olması gereken yerde olmayacakmış,yani bi 3- 4 cm aşşağıda olacakmış,benim ki sınırdan fazla olduğu için riskli oluyomuş. maximum yukarı çekme işlemi mesafesi 15 cm imiş ....
karın germede de gayet güzel sonuçşar elde edebileceğimizi söyledi. bu arada lipo da yapılacakmış ikisi birlikte oldukça iyi sonuçlar verir dedi .
tabii birde fiyat meselesi var karın germe (lipo da dahil) 8000 bin tl meme küçültme dikleştirme 7000 bin tl artı hastane testler herşey dahil anlıcanız .
bu arada göğüs bedeni içinde 85 b dedi doktorum, benimde istediğim oydu
bakalım herşeyin hayırlısı nasibimizde ne varsa onu yaşıcaz:KK73:

iyi akşamlar ben geldimm.....................
bugün ilk kez doktorumla görüştük (ferruh bingül) hemen anlatayım. önce muayene sonra olacakları konuşalım dedi,
muayenemi oldum,ilk bakışta sen çok kilo vermişsin dedi bende ewet dedim meme ölçülerim (olması gereken 18 ila 21 cm imiş) normal göğüslerde ) benim ki biri 36 cm diğeri 37,5 cm muş (yani aşırı sarkmış ) buna göre 2 yol varmış . tabii birini direkt eledik , çünkü o şekilde emziremezmişim , bu durumda da tam olması gereken yerde olmayacakmış,yani bi 3- 4 cm aşşağıda olacakmış,benim ki sınırdan fazla olduğu için riskli oluyomuş. maximum yukarı çekme işlemi mesafesi 15 cm imiş ....
karın germede de gayet güzel sonuçşar elde edebileceğimizi söyledi. bu arada lipo da yapılacakmış ikisi birlikte oldukça iyi sonuçlar verir dedi .
tabii birde fiyat meselesi var karın germe (lipo da dahil) 8000 bin tl meme küçültme dikleştirme 7000 bin tl artı hastane testler herşey dahil anlıcanız .
bu arada göğüs bedeni içinde 85 b dedi doktorum, benimde istediğim oydu
bakalım herşeyin hayırlısı nasibimizde ne varsa onu yaşıcaz:KK73:
Sizin için hayirlisi olur inshallah
Bende 5hafta once karım germe v meme dikleştirme protezli yaptirdim , şuan yeni olmqsina rağmen çok memnunum, yanlız fiyat bayaaa çook :) ben ikisini 7000euro yaptırdım ,

Benim doktoruma ameliyat oldu Londonsibel Londonsibel Dr.Hasan Fındık. :KK66: bende onun sonucunu görünce gaza geldim valla karın germe oldum :-)
arzumcum sen ne kadara olmuştun yazdıysanda hatırlayamadım ... bize fiyatlar fazla geldi ama (aslında eşime) çünkü ben buralardan yeteri kadar istifade ettim az çok fiyatlar hakkında bilgim vardı, eşim fiyatı ilk duyduğunda küçük bi şok geçirdi sonra geldi kendine:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

arzumcum sen ne kadara olmuştun yazdıysanda hatırlayamadım ... bize fiyatlar fazla geldi ama (aslında eşime) çünkü ben buralardan yeteri kadar istifade ettim az çok fiyatlar hakkında bilgim vardı, eşim fiyatı ilk duyduğunda küçük bi şok geçirdi sonra geldi kendine:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Canım bende kombin oldum maalesef.. Burun,çeneye ve dudağa yağ dolgusu,göbek fıtığım vardı artı tam karın germe :KK66:
Mail ile fotonu at Hasan beye.Fiyat bilgisi ve önerilen ameliyat şekli sana yazılır :KK66:

Canım bende kombin oldum maalesef.. Burun,çeneye ve dudağa yağ dolgusu,göbek fıtığım vardı artı tam karın germe :KK66:
Mail ile fotonu at Hasan beye.Fiyat bilgisi ve önerilen ameliyat şekli sana yazılır :KK66:
Canim sende kombin fiyatini soyle :KK66:

canım çok teşekkür ederim hassasiyetin için ama fiyata ben takılmıyorum zaten eşim de alışmaya başladı sanırım , az önce kabullenmiş şekilde iyi yaa bu fiyat anca falan deyip duruyodu kendi kendine :rolleyes::KK70:

X