askkitabi -Karin germe Almanyada sira bende

Söyleyemem canım,fiyatta bana yardımcı olmuştu çünkü ayıp olur değilmi? :KK66:
Ayrıca benim karın germe ameliyatımın içinde extrem vir durum var biliyorsun.Göbek fıtıgımıda müdahale edildi.!
Eee canim bizede yardimci olur zaten herkes burda fiyat veriyor fiyat vermek ayip mi ?

H
iyi akşamlar ben geldimm.....................
bugün ilk kez doktorumla görüştük (ferruh bingül) hemen anlatayım. önce muayene sonra olacakları konuşalım dedi,
muayenemi oldum,ilk bakışta sen çok kilo vermişsin dedi bende ewet dedim meme ölçülerim (olması gereken 18 ila 21 cm imiş) normal göğüslerde ) benim ki biri 36 cm diğeri 37,5 cm muş (yani aşırı sarkmış ) buna göre 2 yol varmış . tabii birini direkt eledik , çünkü o şekilde emziremezmişim , bu durumda da tam olması gereken yerde olmayacakmış,yani bi 3- 4 cm aşşağıda olacakmış,benim ki sınırdan fazla olduğu için riskli oluyomuş. maximum yukarı çekme işlemi mesafesi 15 cm imiş ....
karın germede de gayet güzel sonuçşar elde edebileceğimizi söyledi. bu arada lipo da yapılacakmış ikisi birlikte oldukça iyi sonuçlar verir dedi .
tabii birde fiyat meselesi var karın germe (lipo da dahil) 8000 bin tl meme küçültme dikleştirme 7000 bin tl artı hastane testler herşey dahil anlıcanız .
bu arada göğüs bedeni içinde 85 b dedi doktorum, benimde istediğim oydu
bakalım herşeyin hayırlısı nasibimizde ne varsa onu yaşıcaz:KK73:

Hayirlisi canim... Insallah hersey gönlünce olur ve cok güzel bir sonuc alirsin...

Doktor hastaya yardımcı olabilir,hastanın özel durumları olabilir v.s.
Bunu sende yaşadın bilirsin! Ayıp nerden çıktı,ayıp neden olsun ne alakası var..
Çok ısrar ettin söyliyim.. 15 bin ödedim..
Tsk ederim canim az once ayip kelimesini sen dedin onun icin soyledim
Neden ayip olsunki degilmi canim burda birbirimize yardim amacli burdayiz :KK66:

:KK9: Tesekkur ederim balim yani taaa tr ye gitmeye gerek yokmus degilmi londonsibel bile o fiyati verdi
Almanya da bana yakin :-)

Evet gercekten aynen öyle! Söylüyorum zaten almanyadaki arkadaslara, benim doktorumla gidin Görüsün!!! Hem orta almanyada hemde kuzey almanyada ameliyatlar yapiyor! Görüsmelerde bedava! ARica alman da degil iranli. Cok ilgili ve hastasini fikirlerini önemsiyen biri!!!
Alman Forumlarda cok adi gecen ve sonuclari ile ön planda duran bir Dr. Yani meme büyütme ve karin germe icin kesinlikle cok tavsiye edebilecegim bir Dr. Hem o kadar hastasi ile tanistim yani agri olarak herkes benim gibi, agri yok diyorlar! Örnek gecen hafta ameliyat odamdaki memebüyütme ve diklestirme oldu, yan odadakiler burun& karin germe, ve iki meme büyütme yapan bayanlar vardi aksam odada bulustuk cay cerez esliginde cok güzel sohbetler yaptik. Hem
burdaki KK forumda @BanuSeker arkadasimiz var oda ayni sekilde. Sihirli eleri var doktorcugumun:KK68: Görüsmekte fayda var, ama tabiki sonucta son karar sizin tabiki! Ben tam 6 Dr ile görüsmüstüm zamaninda ta iste bu benim Doktorum diyene kadar!

Neyse benden söylemesi, fazla tavsiye edince reklam yapiyorsun diyorlarda .... :KK66: Ayrica hic isim de vermedim burda, isim cisim vermeden nasil reklam oluyorsa artik.... :KK48:

askkitabi askkitabi Kııızzzzz... Sen nasılsın buğüünnn... Sende şişiyormusun benim gibi :anneadayı:

Yok pek fazla sismedim inan... Pazar günü aksam son agri kesici aldim, mide bulantisi hep vardi biraktigimdan beri daha iyiyim. Almiyacm yaa, gerek de yok zatenagri magri yok niye alayim ki?! Agri kesiciden mi acaba?? Zaten benim ilac yutma sorunum var, görünce tiksinirim!

Kiz maydanoz ye bol bol suanda elimde maydanoz var cart cart yiyorum :)

Yok pek fazla sismedim inan... Pazar günü aksam son agri kesici aldim, mide bulantisi hep vardi biraktigimdan beri daha iyiyim. Almiyacm yaa, gerek de yok zatenagri magri yok niye alayim ki?! Agri kesiciden mi acaba?? Zaten benim ilac yutma sorunum var, görünce tiksinirim!

Kiz maydanoz ye bol bol suanda elimde maydanoz var cart cart yiyorum :)
Ağrı kesicinin ödemi atma etkiside var.Doktorumun asistanı bitir dedi ..
Maydonoz evet ödem atıyor,doğru diyorsun.Daha fazla yiyim bari :KK66:

Yapmaya ilk üc gün al dedi Dr. Ondan sonra agriya göre kendin karar ver dedi. Ben Ibuprofen 600 aliyordum .Sen?

Ayrica bir Limon SIKIYORUM 1 L suya gün boyu iciyorum ve Ananas da yiyorum!

Yapmaya ilk üc gün al dedi Dr. Ondan sonra agriya göre kendin karar ver dedi. Ben Ibuprofen 600 aliyordum .Sen?

Ayrica bir Limon SIKIYORUM 1 L suya gün boyu iciyorum ve Ananas da yiyorum!
Aprol Fort kullanıyorum ben.Limon suyu veya limon fazla kullanamıyorum tansiyonumu düşürüyor fenalaşıyorum..
Ananas da ödem atmaya çok iyi evet,üçüncü burun revizyonunda çok yemiştim tiksinti geldi :KK43:

Benimde tansiYon hep düsüktür yani söyle diyeyim benim tansiyon 90/60 normaldir. Hastahanede gecen 80/50 cikti. Hemsire hemen panik yapti:rolleyes:, relax dedim bu benim icin normal dedim:KK66:

Ama limon suyu etkilemiyor beni

Benimde tansiYon hep düsüktür yani söyle diyeyim benim tansiyon 90/60 normaldir. Hastahanede gecen 80/50 cikti. Hemsire hemen panik yapti:rolleyes:, relax dedim bu benim icin normal dedim:KK66:

Ama limon suyu etkilemiyor beni
Beni inanılmaz etkiliyor,hatta bir keresinde hastahaneye kaldırıldım doktorlar şok oldu.Serumlar iğneler...
O yüzden limon suyu içmem.. Birde sarmısak iki gün beni sarhoş eder.Yedîgim gün ve ertesi gün akşama kadar :)

Eveeettt sarimsak beni de cok etkiler, cig hali cok fena yapar. Ama önceden biraz kavurup yemegi icinde pek etkilemiyor.
Cok kötü oldugum zaman bol tuzlu ayran icerim! Tuzu da hic sevmem aslinda, yemeklerim hep az tuzludur.. arzum77 arzum77

X