"Aşkı Seninle Buldum Annem" (Kaan'ımın doğum hikayesi)

yine güzel bir hikaye yine basrolde harika bir anne ...allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin a.s.
çok naziksin canım teşekkür ederim.

ayy canımm yaa benide ağlattınnn( neyseki Rabbim seninde yüzünü güldürdü eşin ve yakışıklı oğluşunla ömür boyu mutluluklar dilerim bitanem ...
sağol dünürüm:) inşallah!

inşallah canım,en içten dileklerimle! zaten inan ameliyat masasına yattığımda KK'daki tanıdığım tanımadığım bütün arkadaşlarım için de dua ettim.Allah'ım kabul eder inşallah!:Saruboceq:

Ne güzel bir hikaye, Allah ayırmasın bebeğinizle, sağlıkla büyümek nasip etsin inşallah.

öyle güzel anltmışsınki anlatamam
allah hayırlı ömürler versin cnm

ne kadar güzel anlatmıssın canım ya gözlerim doldu okurken mutlulugunu tarfin ne kadar hos yasaması kımbılır nasıldır..allah evladını sana bagıslasın..darısıtüm isteyenlere tüm anne adaylarına insallahh..

hikayenden çok etkilendim ağlayarak okudum
allah uzun ömür versin bebişine
mutluluğunuz daim olsun

Topiğimizin güzel annişlerinden cerencim senağlama
Bizlerede dua et olur mu bu güzelliği yaşamamız için mafoldumben
yavrunla sağlıklı uzun bir ömür geçirirsin inşallah
:lepi:

Ne güzel bir hikaye, Allah ayırmasın bebeğinizle, sağlıkla büyümek nasip etsin inşallah.

öyle güzel anltmışsınki anlatamam
allah hayırlı ömürler versin cnm

Ne guzel anlatmıssın.. aglattın benı..
Allah analı babalı buyutsun ınsallah yavrunuzu

hikayenden çok etkilendim ağlayarak okudum
allah uzun ömür versin bebişine
mutluluğunuz daim olsun

Topiğimizin güzel annişlerinden cerencim senağlama
Bizlerede dua et olur mu bu güzelliği yaşamamız için mafoldumben
yavrunla sağlıklı uzun bir ömür geçirirsin inşallah
:lepi:

hepinize teşekkür ediyorum arkadaşlar. inşallah Allah'ım bu duyguyu olmayanlara da yaşatsın. çocuğumu her kokladığımda bu duayı ediyorum:Saruboceq:

Canım benim...çok güzel anlatmışsın... Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah...Sünnetini, askerliğini hatta evliliğini de göresin inşallah, tabiki neşe sağlık ve huzurla...opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sende çok güzel dileklerde bulunmuşsun arkadaşım. teşekkür ederim, inşallah

allah anali babali buyutsun canim
sonuna kadar okudum bende cok guzel anlatmisin
senin hamileyim kizlar dedigin gunu hatirliyorum canim
agladim bende dayanamadaim bizler icinde dua etmisin tskler canim

gözyaşlarımı tutamadım. çok güzel bir hikaye allahım meleğini hep korusun. hep mutlu olu cnım:Saruboceq:

:çok üzgünüm: erkek infertiletisi yuzunden hamile kalamyanlar topiğine girdigimde ilk senin hamileleiğin dikkatimi cekmişti cunku bizimde belamız MORFOLOJİydi seni okuyunca esime bak dogl yoldan oluyormus dedim ve umutlarım yeserdi. Kızım dogal yoldan gelmedi aşılamyla geldi belki ama geldi ya biz de gun sayıyoruz insallah bende kollarıma alırım melegimi Allah oglusunu nazarlardan korusun analı babalı buyutsun butun guzellikler sizin olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…