"Aşkı Seninle Buldum Annem" (Kaan'ımın doğum hikayesi)

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün yavrunu inan okurken aglamaktan helak oldum zaten hamilelik iyice sulu göz yaptı beni ama seni çok iyi anlıyorum benim prensesimde 2 sene sonra gelince çok kıymetli oluyorlar allah bizlerede kucagımıza almayı nasip etsin yuvanızdan çocuk sesleri eksik olmasın

çok güzel yazmışsınız okurken sıkılmadım hiç gözlerim doldu allah isteyen herkese yaşatsın inşallah bu mutluluğu..

Canim hikayeni heyecanla okudum, gözlerim doldu...insallah saglikla büyütürsün melegini ve hayirli bir evlat olur size...Darisi basimiza...Sevgiler...

allah anali babali buyutsun canim
sonuna kadar okudum bende cok guzel anlatmisin
senin hamileyim kizlar dedigin gunu hatirliyorum canim
agladim bende dayanamadaim bizler icinde dua etmisin tskler canim

gözyaşlarımı tutamadım. çok güzel bir hikaye allahım meleğini hep korusun. hep mutlu olu cnım:Saruboceq:

hayırlı ve uzun ömürler diliyorum bahtınız açık olsun inşşş

:çok üzgünüm: erkek infertiletisi yuzunden hamile kalamyanlar topiğine girdigimde ilk senin hamileleiğin dikkatimi cekmişti cunku bizimde belamız MORFOLOJİydi seni okuyunca esime bak dogl yoldan oluyormus dedim ve umutlarım yeserdi. Kızım dogal yoldan gelmedi aşılamyla geldi belki ama geldi ya biz de gun sayıyoruz insallah bende kollarıma alırım melegimi Allah oglusunu nazarlardan korusun analı babalı buyutsun butun guzellikler sizin olsun:nazar:

canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün yavrunu inan okurken aglamaktan helak oldum zaten hamilelik iyice sulu göz yaptı beni ama seni çok iyi anlıyorum benim prensesimde 2 sene sonra gelince çok kıymetli oluyorlar allah bizlerede kucagımıza almayı nasip etsin yuvanızdan çocuk sesleri eksik olmasın

çok güzel yazmışsınız okurken sıkılmadım hiç gözlerim doldu allah isteyen herkese yaşatsın inşallah bu mutluluğu..

Canim hikayeni heyecanla okudum, gözlerim doldu...insallah saglikla büyütürsün melegini ve hayirli bir evlat olur size...Darisi basimiza...Sevgiler...

arkadaşlar hepinize güzel dilekleriniz için teşekkür ediyorum. benim "hamileyiiiimm!" diye müjdelediğim gibi inşallah sizin de haberlerinizi duyacağız.
zaten hamile olan arkadaşlara da hayırlı doğumlar diliyorum. inşallah en kısa zamanda "gerçek" aşkınıza kavuşurnuz sizde! (aman kocişler duymasın:lepi:)

Allah anali babali saglikla büyütmek nasip etsin insallah.
Darisi tüm bebek isteyenlere ve hamislere.

Allah nazarlardan korusun sizi. Gözyaşlarıyla oıkudum hikayenizi.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebeğinizi.
Darısı isteyen herkesin başına inşallah :)

canım allah sağlılkla büyütmek nasip etsin .inşallah doğum yaptığımda bende hikayemi paylaşırım sizinle.allah tüm hamileleri sağlıkla kurtarsın yavrularına kavuştursun inşallah.

cerencim Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin inş..
hayırlı bir evlat olsun..
Allah nazarlardan saklasın..
kardeşleri de olur inş.. opuyorumnanaktan

Allah nazarlardan korusun sizi. Gözyaşlarıyla oıkudum hikayenizi.
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin bebeğinizi.
Darısı isteyen herkesin başına inşallah :)

canım allah sağlılkla büyütmek nasip etsin .inşallah doğum yaptığımda bende hikayemi paylaşırım sizinle.allah tüm hamileleri sağlıkla kurtarsın yavrularına kavuştursun inşallah.

cerencim Allah sağlıkla büyütmeni nasip etsin inş..
hayırlı bir evlat olsun..
Allah nazarlardan saklasın..
kardeşleri de olur inş.. opuyorumnanaktan

inşallah kızlar. allahım olmayanlara da nasip etsin:Saruboceq:

canım daha yeni okumaya fırsat buldum çok gzeldi Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin

maşallah canım,pek bi şeker,az önce doğumhikayeni okudum gözyaşlarıyla,ben de 15 mayısda doğum yaptım bi kızım var,Allah bebişlerimize sağlık sıhhat versin

X