Aşk mı para mı?

Erkek arkadaşım İstanbul da. Sağlık mezunu ve dediğim gibi baya çalıştı o işte tecrübeli. Bi intermetten bakalım, kariyer üzerinden alım VS varsa başvuralım, inşallah görüşmeye çağırırlar :/ tanıdık biri olsaydı aslında bu işler genelde aracı ile görüşmeye çağırıyorlar
İnşallah. Yeni başladı ama sorayım ben isterseniz.

İnşallah hemen iş bulur :) ben de 26 erkek arkadaşım 25 olcsk. Askere gidecek o da. Aileniz öyle şakayla karışık mı ayrıl diyorlar yoksa moralinizi bozacak şeyler mi söylüyorlar sürekli. Ama sizin en azından mğhendismiş bir etiketi var aileme göre etiket önemli mesele para değil :)

İyi de sizin sevgiliniz de okumuş. Hukuk fakültesini kazanmış :KK70: argo olacak ama boru mu :) Afla falan ilerde belki geri bile dönebilir başka şeyler yapabilir. Şaka olarak söylemiyor tabii ki, gayet ciddi söylüyor. Eleştiriyor. Hatta kaç dfa ağlattı beni ama artık hiçbir şey paylaşmıyorum hala bile ayrıl diyor. Karışma hayatıma diyorum. üzülmüyorum, etkilemiyor öyle. :)

İyi de sizin sevgiliniz de okumuş. Hukuk fakültesini kazanmış :KK70: argo olacak ama boru mu :) Afla falan ilerde belki geri bile dönebilir başka şeyler yapabilir. Şaka olarak söylemiyor tabii ki, gayet ciddi söylüyor. Eleştiriyor. Hatta kaç dfa ağlattı beni ama artık hiçbir şey paylaşmıyorum hala bile ayrıl diyor. Karışma hayatıma diyorum. üzülmüyorum, etkilemiyor öyle. :)
Geri dönmesi artık çok zor siyasi çünkğ. Neticede herkes şuan a bakıyor ve iyi bir şey okuyamayan iyi bir iş i olmayan işsiz güçsüz insan konumunda herkesin gözünde ne yazık ki. Sizin artık takmıyor oluşunuz güzel valla. Keşke ben de becerebilsem :) sürekli üzülüyorum, en ufak lafta günlerce ağlıyorum karalar bağlıyorum. Ruh gibi kaldım valla. İnsanın ailesinin istememesi ne kadar zor Bi şeymiş ya insanın başına gelince anlıyor

Oha! Aşık olucam da maddiyatı düşüneceğim ha hahaha ne güzel günler olurdu onlar öyle. Yani belki benim yapımdan dolayı ya da insan kendinde olamayan şeyi istermiş vs ama sevdiğim birini bulsam hiç bir şekilde böyle bir şey düşünemem. Aşk olsun yahu benden mutlusu olmaz gerisi halledilir :KK43:

Para olmadan tabiiki olmaz da zaten parasız kalmaz diyorsun sevgilin hakkında, azimli diyorsun. Ailene onu kabul ettirecek sensin eğer sen de şüpheyle yaklaşırsan zaten onlar baskılara devam eder. Ben mutluyum onunla kimsenin cebinden parasını almıcaz biz bize yeteriz diyebilmen lazım. Ona güveniyorsan ki güvendiğini söylüyorsun onu Çok güzel savunabilirsin ama senin de demek ki korkuların var.

Para olmadan tabiiki olmaz da zaten parasız kalmaz diyorsun sevgilin hakkında, azimli diyorsun. Ailene onu kabul ettirecek sensin eğer sen de şüpheyle yaklaşırsan zaten onlar baskılara devam eder. Ben mutluyum onunla kimsenin cebinden parasını almıcaz biz bize yeteriz diyebilmen lazım. Ona güveniyorsan ki güvendiğini söylüyorsun onu Çok güzel savunabilirsin ama senin de demek ki korkuların var.
O kadar çok laf söylenirken, sürekli sen aşıksın göremiyorsun evlenince pişman olursun lafları duyunca ister istemez korku bende de oluşmaya başlıyor. Aile çünkü başka biri değil bunları kendi ailenden ve devamlı olarak duyunca ruh, halin çok kötü bir hale geliyor

Oha! Aşık olucam da maddiyatı düşüneceğim ha hahaha ne güzel günler olurdu onlar öyle. Yani belki benim yapımdan dolayı ya da insan kendinde olamayan şeyi istermiş vs ama sevdiğim birini bulsam hiç bir şekilde böyle bir şey düşünemem. Aşk olsun yahu benden mutlusu olmaz gerisi halledilir :KK43:
Çevremde sizin gibi yaklaşan insanlar olsaydı belki bu, kadar üzülmezdim :KK43:

O kadar çok laf söylenirken, sürekli sen aşıksın göremiyorsun evlenince pişman olursun lafları duyunca ister istemez korku bende de oluşmaya başlıyor. Aile çünkü başka biri değil bunları kendi ailenden ve devamlı olarak duyunca ruh, halin çok kötü bir hale geliyor
Tamam haklısın ama anlattığım kadarıyla bu konu dışında bir sorun yok. Aileni bina inandıracak kişi sensin ona da yazık bence sevdiği insanı kaybedecek. Maddiyat gerçekten önemli, iki ekmekle bir kuru soğanla karnın doyar desem inanma. Bir süre sonra başka şeyler başlıyor insanoğlu doyumsuz ama sevgilin gerçekten delikanlı bir insansa birlikte kimsenin diline düşmeden geçinebilirsiniz.

Yavrum,evladım,
siz bir an önce o depresyondan çıkıp iş aramaya başlayın.
Atanmanız şart değil.
Özel eğitim kurumlarına başvurun.
Çok uzun yıllardır özel okullarda çalışıyorum.
İşe başlayınca hem kendinize güveniniz gelir,hem de gelecek için daha rahat plan yaparsınız.
Sevgilinizin işine kafa yorana kadar,
siz işe girmek için uğraşın.
O da aklı başında yetişkin biri,
elbette başının çaresine bakar.

X