Aşk-ı Memnu Kanal D

Kızlar şimdi okudum fan sayfasında 75 .bölüm nihal bayılacakmış hastanede hamile olduğu ve düşük yaptığı söylenicekmişakannehir yuh yani doğru olabilir mi

behlulun spermlerıde ne calısıo anam yaa.elınden bı kacan bıde ucan kurtuluo.dokundugu
hamıle kalıokaydirigubbakcemile3

Kızlar şimdi okudum fan sayfasında 75 .bölüm nihal bayılacakmış hastanede hamile olduğu ve düşük yaptığı söylenicekmişakannehir yuh yani doğru olabilir mi

tiyolar çıkıyor bazen ama nihalin bayılması vars a eğer o zaman nihal duyuyor herşeyi. bi kaç bölüm nihal konuşamadan yataklara düşebilir sonra beşir konuşur dizi biter.
ama nihalin hamileliği çok gereksiz şu anda

olabilir bekarlar bi kez giriyo ilişkiye hemen hamile kalıyo.evliler onca sene beceremiyo o yüzden olabilir.ayrıca onlar zaten korunmamışlardır.kaydirigubbakcemile3

o yavaşça mırıldanma felan, dialoglar eski bölümlerden derlenmiş
Hiç bişi yeni değil ki kaydirigubbakcemile2

burdan tüm senaristlere sesleniyorum dizinin her bölümünü eskiye sadık kalınmadan yapıyorlar son bölümüne sadık kalıyorlarsa

bu dizinin sonundada bihterin ölümünün ardından yaşanan herşeyi görmek istiyoruuuuum

bizlerden onca para kazandınız dediğimizide yapın bihter ölüpte baba kız başbaşa kalıp bitirmeyiiiiiiin

izledim de.. konu benzemiş bence görüntülerin alakasıı yok..anca bole bı veda gosterebılırlerdıı onu da yapmıs adamlarr yani bence:icecream:

keşke bıhterın ınthrını fln gosterselerdı ucundan gelecek bolumlerle ılgılı tuyolar super olrudu şakkıdı

kızlar mahkemede noldu ya, nerde öpüştü behlülle bihter? mahkemeye girişlerinden sonrasını izlemedeim ben

yok ya yıllar sonraki hallerini göstermicekler nasıl göstersinler 2 sene oldu hala adnan çakmadı köfteyisırnaşık şey

kızlar mahkemede noldu ya, nerde öpüştü behlülle bihter? mahkemeye girişlerinden sonrasını izlemedeim ben

mahkemede katyayı görünce işler iyice saçmalamasın diye ahsen hanımın ısrarıyla davadan vazgeçtiler.. behlülle bihterde koruda koşu yaparken karşılaştılar.. bihter yakınlaştı özledim de falan dedi behlülde birden kucakladı öpüşmeye başladılar seni çok özledim dedi behlül.. sonra tam işi pişircekleri vakit bihter burda olmaz bende seni istiyorum ama burda olmaz nihali bırak dedi..falann :) sonra eve girdiler bihterin saçında yapraklar behlülün sırtında topraklar firdevs çaktı nihalde şüphelendi gibi baktı safım

bihter şeytanı kıvırır ben düştüm behlül beni kurtardı filan der kıvırır kadında lyalan çok
ayak üstünde 40 takla atıyo maaşallah
nihalde kurtarır benim aşkım der aynen devam kaydirigubbakcemile

2 yıldır behlüle hiç doğum günü yapıladı son 3 bölüm kala mı yapacaklar yazık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…