Aşk-ı Memnu Kanal D

şimdi tekrar izledim de.yerde öpüşürlerken Allahım behlülün kafası dana kafası gibi bihterin ki kaşık gibi:))))

bide şu ahsenin gözlüklü kısmı bulsak çok güldüm kadının gözlüklerine.
ay bide o nesrinin gelinliği neydi ölee.olmamış arkasından çengelli iğneyle tutturmuşlar falan.
etek kısmı felakett. amann işte dizide bile fakirleri eziyorlar yaa.bihterin sadece sabah giydiği kıyafetler o gelinkten pahalıdır. hep fakireziliyor bu dünyada yaa:)

ne bölümdü ama
nihalda süphelenmeyemi basliyor ne ,o saftirik pek biseyden cakicagini sanmiyorumda

ben cok onceden farkettim onu gitgide buyuyo behlulun kafa ::roflol:

ikkat ettinizmi bu dizide bir kadınla birlikte olmayan hatta bir kadını yani cemileyi geri çeviren tek erkek beşir.bu beşir karakteri acaba gaymi.fikri olan varmı

koptum yaadelikafadulden

Biri bana sonunu anlatsın lütfennnn ...
Kaçırdım yawww

şimdi behlülle bihter ormandan geldi bihterin saçında ot vardı behlülünde sırtında falan firdevs çaktı nihalde baktı ama sen onun baktığına bakma anlamamıştır o :roflol:

fatmagülün suçu ne mi yuh artık kadın düştükçe düşüyor psikolojisi bozulacak yahu bu gidişlekaydirigubbakcemile3

firdevsde iyi kizinin parasini yiyor ,yüzükler felan,firdevsin arkadasida amma sinir ,jigolosuda vardi onun bir ara.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…