Aşk-ı Memnu Kanal D

diziyi izliyemedim simdi bu bihterle behlül sahi essahtan öpüsüyormu yine :) yooooksa rüyamii

Yok yok gerçekten öpüştüler.

Bihter gidince behlül çık içimden bihter diye haykırdı...Hala aşık işte bihtere hem de deliler gibi...boshayallersmile

Buara dizinin sonunu yakalayamadım ben kızlar nasıl bitti

Firdevs iki ot, bi çöpten çözdü olayı, Nihal hala mal mal bakıyo..babasına çekmiş tabi gamyoncuiremsu

ay canım sen nerden aldın bu tiyoları

ya herşey iyi hoşta şu bihter karısı ağlamasın ya pek çirkin ağlıyo ıyyyyyyyyyyyyyy

bence bihter rolünün hakkını fazlasıyla veriyor çok iyi bir oyuncu
ağlamayı da carlamayı da iyi kıvırıyor hatun
yalnız biher rolü üzerine yapışacak gibi geliyor uzun bir süre

bu arada gelecek haftaki bölümün tiyosu behlülün doğum günü olacakmış.bihter buna bi sürpriz yapacakmış behlül buna sinirlecekmiş. acaba diyorum romanda nihal bihterin çarşafını o zamanki kara çarşaflar var ya onu giyiyordu. behlül de nihali bihter sanıp aşkım diyordu. nihal burda kıllanıyordu. acaba bihter nihale bi kıyafetinimi falan giydirecek saçını onun gibimi yaptırtacak mıki

Nihal de kestirdi ya saçlarını dicem ama çok kısa oldu Bihtere göre artık o da Bihter gibi dalgalı yaptırıyo tarzları da benzedi.. belki öyle bir durum olabiliryerimseniben

Firdevs iki ot, bi çöpten çözdü olayı, Nihal hala mal mal bakıyo..babasına çekmiş tabi gamyoncuiremsu

heralde canım boynuzlarını temizlemekten etraflarına bakamıyorlar baksalarda göremiyolar devamlı yukarı bakınca hafif körleşiyo baba kız

5.bölüm tüyosu !!!
bihter'e ve içindeki aşka yenik düşen behlül pişman olur herşey güzel giderken behlül'ün korkusundan nihal'i bırakamaması ve amerika seyahati düşüncesi bihteri intikama iter behlül'ün nihal'den ayrılmak istememesi bihter'i çoook ofkelendirecek...
bihter'in kafasında son bir veda vardır behlül'ün doğum gününde onu hiç beklenmedik bir sürpriz bekler yani bihter ona bir oyun oynayacak (bu oyun icin behlül ondan çoook nefret edecek yani behlül bihter'i öptüğüne pisman)

canım doğum günü tiyosunu burdan bi arkadaş söylemişti.gerisini ben düşündüm .gıcıklığına nihali kendine benzetebilir bihter nihali saç falan taktırabilir . çarşaf olayı romanda geçiyor

hayatım herkez birbirine baktı nihalde bakışmalara baktı hafif çaktı olayı

bihterde behlülde terliydi geldiklerinde behlüldede otlar vardı sırtında

3 hafta oyalyp butun olayları son bolume skıstırcaklar..onun yerıne sımdıden başlasalar bızde tadını cıkarsak kötükedihüso

pişmanım diyip diyip götürüyo bihteri :mymekanun pişmanlığından nolcak

keşke şey olsa
hani bunlar düğün için bi film hazırlıyolar ya, o film yerine düğünde Bihter ve Behlülün sevişme cd'si yayınlansa herkesin içinde kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…