Aşk-ı Memnu Kanal D

yaprak dökümünde ferhundenin anası deryalı günlere geldi geçen hafta saçlarına stil yapmıştı ama bu bölümde saçları eskisi gibiydi bunlar 3 4 bölüm çekiyo önceden zaten

alintidir..Aşk-ı Memnu'nun magazin dünyasında dolaşan haberlere göre sonunda bu kaset bir şekilde Adnan Bey'in eline ulaşacak ve bu sonun başlangıcı olacak. Behlül ve Nihal ikilisinin ilişkisini bitirecek kaset Bihter'in de intiharının sebebi olacak. Geçtiğimiz günlerde Milliyet Gazetesi'nin sitesinde yayınlanan haberde kasedi Beşir'in dizinin sonuna doğru Adnan Bey'e vereceği yazıyordu. Bu da Beşir'in ölmeyeceği anlamına geliyor.

alintidir..Aşk-ı Memnu'nun magazin dünyasında dolaşan haberlere göre sonunda bu kaset bir şekilde Adnan Bey'in eline ulaşacak ve bu sonun başlangıcı olacak. Behlül ve Nihal ikilisinin ilişkisini bitirecek kaset Bihter'in de intiharının sebebi olacak. Geçtiğimiz günlerde Milliyet Gazetesi'nin sitesinde yayınlanan haberde kasedi Beşir'in dizinin sonuna doğru Adnan Bey'e vereceği yazıyordu. Bu da Beşir'in ölmeyeceği anlamına geliyor.

ayyy beşir ölmesin nihalle evlensin...alkisalkisalkis

mahkemede katyayı görünce işler iyice saçmalamasın diye ahsen hanımın ısrarıyla davadan vazgeçtiler.. behlülle bihterde koruda koşu yaparken karşılaştılar.. bihter yakınlaştı özledim de falan dedi behlülde birden kucakladı öpüşmeye başladılar seni çok özledim dedi behlül.. sonra tam işi pişircekleri vakit bihter burda olmaz bende seni istiyorum ama burda olmaz nihali bırak dedi..falann :) sonra eve girdiler bihterin saçında yapraklar behlülün sırtında topraklar firdevs çaktı nihalde şüphelendi gibi baktı safım

tşkler, deminden beri kimse yazmadı sonunu, çocuk sallamaktan sonunu seyredememiştim :)

bence matmazel öğrenince nihale söyliycek, o da gidip behlülü vurucak, bihter de yurt dışına kaçıcak yada kendini vurcak haha:) yada buna benzer saçmalıkta bişey yapıcaklar sonlar hep kötü olur zaten onca zaman seyrettiğimize deyse bari..ama kasadaki silahla ilgili bişey olcağı kesinde nasıl olcak kestiremiyorum

kasedi verip ölecek eski dizidede nihal yataklık olunca artık söylemeliyim adnanbey dedi adnan odadan çıktı yatak odasında bihter diye kapıyı vurdu bihter kalbine silahı tutup tetik çekti

bence matmazel öğrenince nihale söyliycek, o da gidip behlülü vurucak, bihter de yurt dışına kaçıcak yada kendini vurcak haha:) yada buna benzer saçmalıkta bişey yapıcaklar sonlar hep kötü olur zaten onca zaman seyrettiğimize deyse bari..ama kasadaki silahla ilgili bişey olcağı kesinde nasıl olcak kestiremiyorum

o silahla Bihter intihar edecek

ya oku oku anca bitirdim ne güzel kaynatmışsınız..

nihal sonda şüphelenir gibi baktı ya gelecek bölümün başında eminim çok alakasız bişey söyler, öyle başlar dizi.. anlamamak genetiğinde var ziyagillerin..

ben ilk defa bu bölümde behlüle acıdım yaa. çık içimden bihter derken çok gerçekti.

X