Aşk-ı Memnu Kanal D

İşte final hakkında bir haber...

Aşk-ı Memnu 'Veda' 79. Bölüm 24 Haziran 2010’da! Bihter Kalbine sıkıyor!

ÖZEL HABER: Halid Ziya Uşaklıgil’in klasikleşmiş romanı Aşk-ı Memnu'dan uyarlanan Kanal D'nin sevilen dizisi Aşk-ı Memnu 24 Haziran Perşembe gecesi yayınlanacak 79. Bölümü ile ekranlarımıza veda ediyor.

Aşk-ı Memnu son bölümü 24 Haziran 2010’da! Bihter Kalbine sıkıyor!
Aşk-ı Memnu 79. Bölüm Fragmanı 24 Haziran 2010! Veda Bölümü!
hurriyetport/ ÖZEL- 74. Bölümde biricik aşkı Behlül’ü yine etkisi altına alan Bihter önümüzdeki haftalarda Behlül ve Nihal’in evliliğine engel olamadığı için gittikçe hırslanacak. Kabusları dinmeyen Bihter en sonunda bu acıya dayanamayarak kalbine tek kurşun sıkarak yaşama veda edecek. Bihter’in intiharından sonra Behlül bir daha dönmemecesine evi terk edecek…
Halid Ziya Uşaklıgil’in klasikleşmiş romanı Aşk-ı Memnu tabii ki Türk okuyucusunun sonunu çok iyi bildiği bir eser. Bilmediğimiz çok severek izlediğimiz dizinin son bölümünün ne zaman gelip çatacağı idi 74. Bölüm sonunda yayınlanan veda bölümü fragmanı ile öğrenmiş olduk. Aşk-ı Memnu 24 Haziran Perşembe gecesi yayınlanacak 79. Bölümü ile ekranlarımıza veda ediyor.

evet dudaktan kalbede lamia evlenmişti cemille ben şaşırmıştım böyle ama kenenın intiharından sonrasını göstermemişlerdi sinir olmuştum

evet ya herşeyi bi bölüme sıkıştıracaklar 1 dakka dizi 10 dakka reklam seyretecekelr zaten. dudaktan kalbede de kenan pat diye öldürdü bitirmişlerdi hemen. öle olmasınnnn

son bölüm fragmanını seyrettinizmi.adnan behlül ve bhihtermi diye yavaşça mırıldandı.kıyamet kopmasını bewkliyordum ama sessiz olacak gibi sanki..ayrıca yıllar sonraki hallerini de göstermiyecekler sanırım.ben asıl sonralarını merak ediyorum.adnan nasıl bu kadar saf olabildim diye mırıldanmasını bekliyorum...

ee adnan öğrenmeyecekmi? bütün bunlardan sonramı öğrenecek? öksürüklü beşir konuşamayacakmı bence böyle olmayacak düğüne gidilmeden önce evde herşey açığa çıkacak. herkesin evde olduğu bir zaman . düğün müğün de artık olmayacak zaten

Kızlar şimdi okudum fan sayfasında 75 .bölüm nihal bayılacakmış hastanede hamile olduğu ve düşük yaptığı söylenicekmişakannehir yuh yani doğru olabilir mi

75, bölümün tüyoları kızlar
Bihter'e ve içindeki aşka yenik düşen Behlül pişman olur ancak Bihter peşini bırakmaz..kafasında son bir veda vardır..herşey iyi niyetli giderken Behlülün korkusundan Nihali bırakamaması ve Amerika seyahati düşüncesi Bihter i intikama iter..Behlül ün doğum gününde onu hiç beklenmediK bir sürpriz karşılar.Behlülün doğum... gününde , Bihter ona bir oyun yapıcak (bu oyun icin Behlül ondan çoooook nefret edicek) , Behlül Nihal'den ayrılmayacak , ve bu Bihteri cook öfkelendiriicek.....(yani Behlül Bihter i öptüğüne pisman olucak)r

adnan herşeyi beşirden duyduktan sonra ki suratını merak ediyorum ama allah bilir adnan beşirede inanmayacak. matmazel artık cd yi gözüne gözüne sokacak..off daha 5 hafta var yaaa.bihter ölümü sondan 2 bölüm olsu sonrasını göstersinlerrrrr

adnanın bıhter we behlul mu demesı eskı bolumlerınden alıntı.yenı cekılmıs bıse deıl

o ses gelecek bölümlerde değil geçmiş bölümde hilminin yakıştırmaları sonunda demişti nihata

yok o veda videosunda eski bölümlerden replikler var kızlar... adnan behlüle bihtermi repliğini nihat ona ağzından kaçırdığı vakit söylemişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…