Aşırı sinirliyim kızlar kalp kırmak istemiyorum yorumlar mısınız ?

Kız sen çok yaşa aynısını söyledim. Al gel oturmaya evi görmedi dedim. Ya da bak çocuğa gelsin iş çıkışına dedim. Cumartesi gel akşam gitmezse diyor :)) ay ben kaynanama kızıyordum anam delirdi
Anneni çağırma kız. Direk kuzenini ara onu çağır. Kudursun

Olmaaaaz, herkes annenin dediğini yapmak zorunda ama anne kimsenin dediğini yapmak zorunda değil, ona kimse karışamaz. Bu model böyle
Sinir krizi geçirdi ayildi bayıldı diyince açıkçası arada herhalde gidilmeyecek kadar büyük bir sorun var da annesini çiğnedi gitti gibi bir izlenim veriyor.Post sahibi de annesinin amcasını sevmediği için oraya gitmesini istemediğini yazmış açıkçası bana da çok bencilce geldi annenin durumu

O zaman haklisin ben arada gidilmeyecek kadar kötü bise var da annen o yüzden sinir krizi geciriyor sandım ama yaptigi bencillik tabiki..Şuan belliki annen olayı hazmedememis sinirli..Bence siniri gecince konuş annenle.Annenin sende yerinin herkesten çok farklı olduğunu ama yengenin de sana karşı iyi olduğunu annenin hakkında da kötü bise hicbir zaman konuşmadığını fln söyle yumuşasın.Bu olayı esin duyarsa kv ile ilgili konularda da konuşma hakkının olmayacağını eşinin de sana ailenle ilgili geleceğini ekle bence.Bir tarafı düzeltiyorum bir taraf başlıyor ben hiç mutlu olamayacak miyim de annene:)

Kız delirdi iyice bu seferde diyorki teyzeni aramadın mı arasana teyzeni. Ya sana mı sorcam anne diyorum sinirleniyor

Kız delirdi iyice bu seferde diyorki teyzeni aramadın mı arasana teyzeni. Ya sana mı sorcam anne diyorum sinirleniyor
Ben evli barklı kadınım artik aranılacak gidilecek yerleri biliyorum de annene.
Gerçekten bayramları seyranlari özel günleri öyle bir amacı dişina çıkarmışızki küslerin barıştığı gün olmuş tam bir küsme birbirine bilenme şöleni:)) Bu yüzden özel günleri, gelenekleri,adetleri fln sevmiyorum

Sen haklısın

Amca 3.derece akrabadır

Annenle ilgili konuya gelecek olursak mantıklı bir açıklamanın ardından hayır demeliydin. Yorgun argın her dediğini yapmışsın gene de yaranamamışsın.

Hayır diyip kendi planını yapsaydın daha dinç gezerdin en azından

Bende sevmiyorum. Ah güzelim söylemezmiyim bu seferde cehennemin dibine ara aramazsan araba bi hoş olmuşsunuz diye azarlıyor. Kız anlamıyor psikolojik hasta.

Gerçekten öyle bayram diye üzmek istemedm. Kendi bildiğimi yaptım zaten madem önce gel diyorsun sonra gelmem baklavanı paket yap 2 kere uğrayamam dedim. Bilenmiş dolmuş sinirli sinirli ses atıyor bana. Engellicektim zor tuttum kendimi.

Kararını söyleyip uzatmayacaksın. Bir iki sinirlenir küser vb. Sonra mecbur artık sesini çıkarmaz.
Anne biz çok yorgunuz daha sonra geleceğiz. Telefonu da sessize alacaksın bitti...
Bu tarz insanları asla memnun edemezsiniz. Üstüne bir de siz kötü umursamaz olursunuz.

yani tamam anne de bu kadar da olmazki canım.. kendi düzenin var, eşin var.. her eşte kaldıramaz bunu yani.. haberi yokmuş eşinin ama farkındadır bence adamda..

Annemde de vardı bir ara benim adıma karar vermeler falan (kuzenimin çocuğu doğdu altınını da küçük halası alacak demiş o kişi ben oluyorum ki bu bir tanesi sadece) anne hayırdır dedim en son benim adıma karar verip durma ben ne yapacağımı biliyorum.. şimdi en azından soruyor..

Annem 12 saatlik memlekette, benzin parası,almış başını gidiyor,bizde eşimle 2 saatlik yola gittik tatil için ki,ev parası bile vermedik,annem trip attı oraya gidiyonuzda bana gelmiyonuz diye:))) ya anacım oraya gitmekle,2 saatlik yol parası aynımı yahu dedim olmadı kurbanda benzin parası yolla geleyim dedim ,ğülüştük:))))

Annenizi takmayin vicdan yaoacak bisey yok el opme nedir ya en sevmedigim sey allahtan bizim ailede el opme diye bisey yok el opmek icin gitmissiniz sacmalik sonra teyzeye falan esinizde iyi sesini cikarmiyor. Esinize yansitmayin annenizin dediginide yapmayin konusaun dursun ayilip bayilacak diye size karisamaz yerini bilsin tam bir kaynana

Gayet haklısınız. Canınızı sıkmayın, kavga etmeyin, isteyrn istediği kadar ayılsın bayılsın siz sakince anlatmaya devam edin, vazgeçerler bir süre sonra bence

Noldu anlamadım bende. Cumartesi kuzenimi görmeye gittim yarında mangal yapıcaz gel diyor. Gelemem dedim nolur sanki gelsin yer gidersin diyor. Ertesi gün de 3 kere söyledi.

Hiç sormayın kurbanda eşimin memleketine gidermiyiz bilmiyorum. Ortamda sessizlik hakim :)

Aynı benim annem ne diyim... Gelip geçici şeyler sakinleşince konuşmaya çalış

bayramda,
. aramak istemediğiniz kimseyi aramayın, mesaj atmayın
. konuşmak istemediğiniz kimseyle “ayıp olmasın” diyerek konuşmayın
. görmek istemediğiniz kimseyi görmeye gitmeyin
. bir kez olsun "mış" gibi yapmayın ve “canınız cehenneme” diyerek kendiniz olun.
(ıalıntı)

çok sevdiğim bir danışmanın yazısıdır.
darılmayın ama annenize sinir oldum, psikolojim bozuk, ilaç kullanıyorum bahanesiyle şaşırmış kendini iyice.
hiç açıklamaya girmeyin, eşimle ben böyle münasip görüyorum deyin ve bildiğinizi yapın. kısa ve öz kestirip atın, konuyu kapatın. ben olsam böyle tutturuk olduğu zamanlarda ne telini açarım ne mesajını görürüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…