Aşılamadan sonra hamile olabilir miyim?

zZeynepp1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2022
154
-42
25
Herkese merhaba. Daha öncede birçok konu açtım burada kızlar. 2 senelik evliyim. Hiç hamile kalamadım klomen tedavisi gördüm 4 ay. 4. Ayımda yumurtam gelişti ama çatlamadı. Çatlatma iğnesi oldum ovitrelle. Ertesi gün aşılama yapılfı bana. Aşılamadan sonra doktor 10 dk yatırdı eve gidebilirsin dedi o gün dinledim hiç kalkmadım. Bugün 3. Günüm ara ara sol kasığımda hareketlilik oluyor. Evde teat vardı bugün sabah yaptım silik çizgi çıktı böyle. Biliyorum bu kadar erkenden çıkmaz daha döllenme bile olmamıştır belki. acaba aşılama ve iğnenin etkisiyle mi böyle çıktı. Çok dua ediyorum umarım yanılmam. Allahım isteyen herkese nasip etsin

Eklentiler

• 16825862298114903184230849124795.jpg
    45,2 KB · Görüntüleme: 227
İğnenin etkisi 13 gün sonra filan geçmişti bende bu iğneden kaynaklı bi pozitif

İğnenin etkisi bu hemen çıkmıyor aşılamanın 11 - 12 . Günü test yapabilirsiniz

Biraz daha bekleyip kan vereceğim artık. Off beklemek çok zor
Malesef zor ama 10 gün öncesi test yapmak yanlıs sonuç çıkarıp sizi üzebilir beklemek zorundasınız ve stres yapmayın stres yapınca çocuk tutunacağı varsa bile zorlaşıyor Allah'a bırakın olacağı varsa olur inşallah ilkinde tutar ama olmazsa yine yaptırırsıınız üzülmeyinn..

İnşallah. Peki ne gibi belirtiler oldu hamile olduğunuzu öğrenmeden önce kendinizi dinlediniz mi? Ben şuan kendimde belirti arıyorum biliyorum yanlış yapıyorum. Belirti bulamıyorumda zaten ara ara kasık batması dışında.

Negatif çıktı
İnşallah önümüzde ki ay başarılı olursun. Herşeyin bir zamanı vardır

İnşşah
İnşallah. Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Hayır çünkü ben aşılamadan önce saçma sapan bir Dr yüzünden tüp bebek yaptirdim eşimin sperm değerleri kötüydü meğer herşey normalmiş ,yani ne ultra iyi ne kötü normal . Tüp bebekte o kadar şansım yüksekti ki 14 yumurtanın 11 i dolu kaliteli yumurta idi ama labaratuvarlari berbat olduğu için olmadı . Ve bu anlattıklarım özeldi , Aradan bir kac ay sonra devlete başvuru yaptık o da ilk aşılamada iğne bile kullanmadan nasip oldu . Şükürler olsun darısı başınıza . Demem şu ki ben tüp bebekte bile uzandım yattım vs ama aşılamada hicbisey yapmadım kendimi dinlememek için gezdim tozdum + hicbisey yapmadım yormamak kaydı ile

Kızlar aşılamanın 5.günü bgn. Sabah yine evde test yaptım 2.çizgi silik çıktı. İğnenin etkisi hala devam sanırım. Ara ara sol kasığımda batmalar oluyor geçiyor. Birde çok işahım açık hep yemek istiyorum. Başkada bir belirti yok hiç. Sizlere şunu sormak istiyorum. Bebek rahme yerleşmeye çalışırken yani tutunurken felan hissedilir mi? Ne gibi belirtiler olur?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…