Aşılamadan sonra hamile olabilir miyim?

Merhaba bende aşılamanın 5 günü dayanamayıp test yaptım amma bende iğne etkisi bile çıkmıyorki öyle yalancı çift çizgi çıksada biraz Umut olurdu oda çıkmıyor bende

Evet canım yapılmıştı malaesef tutmadı bir hafta erken regl oldum
ya çok üzüldüm rabbim nasip etsin inşallah benim ilk aşılamam ama çok korkuyorum ilk gunu saymasak 7 günüm bu gun adetim de 19 da olmam gerekiyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah

ya çok üzüldüm rabbim nasip etsin inşallah benim ilk aşılamam ama çok korkuyorum ilk gunu saymasak 7 günüm bu gun adetim de 19 da olmam gerekiyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
İnşallah canım benimde ilk aşılamaydı 19 Mayıs'ta olacaktı reglim dün oldum niye anlamadım yarın doktora gidiyorum bakalım ne diyecek

Bende karında ağrı ve şişlik var belime vuruyor ve göğüs hasasiyetim çok var ayağa kalkınca ağrım yoğunlaşıyor sizde de oldu mu

Merhaba iyi akşamlar bu sabah saglikocaginda kan verdim daha çıkmadı muhtemel yarın açıklanır, bugün catlatma ignesine göre adet günüm daha olmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…