Aşılamadan sonra hamile olabilir miyim?

Herkese merhaba. Daha öncede birçok konu açtım burada kızlar. 2 senelik evliyim. Hiç hamile kalamadım klomen tedavisi gördüm 4 ay. 4. Ayımda yumurtam gelişti ama çatlamadı. Çatlatma iğnesi oldum ovitrelle. Ertesi gün aşılama yapılfı bana. Aşılamadan sonra doktor 10 dk yatırdı eve gidebilirsin dedi o gün dinledim hiç kalkmadım. Bugün 3. Günüm ara ara sol kasığımda hareketlilik oluyor. Evde teat vardı bugün sabah yaptım silik çizgi çıktı böyle. Biliyorum bu kadar erkenden çıkmaz daha döllenme bile olmamıştır belki. acaba aşılama ve iğnenin etkisiyle mi böyle çıktı. Çok dua ediyorum umarım yanılmam. Allahım isteyen herkese nasip etsin 🤲
Merhaba bende aşılamanın 5 günü dayanamayıp test yaptım amma bende iğne etkisi bile çıkmıyorki öyle yalancı çift çizgi çıksada biraz Umut olurdu oda çıkmıyor bende 😔

Evet canım yapılmıştı malaesef tutmadı bir hafta erken regl oldum
ya çok üzüldüm rabbim nasip etsin inşallah benim ilk aşılamam ama çok korkuyorum ilk gunu saymasak 7 günüm bu gun adetim de 19 da olmam gerekiyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲

ya çok üzüldüm rabbim nasip etsin inşallah benim ilk aşılamam ama çok korkuyorum ilk gunu saymasak 7 günüm bu gun adetim de 19 da olmam gerekiyor rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🤲
İnşallah canım benimde ilk aşılamaydı 19 Mayıs'ta olacaktı reglim dün oldum niye anlamadım yarın doktora gidiyorum bakalım ne diyecek

İnşallah. Peki ne gibi belirtiler oldu hamile olduğunuzu öğrenmeden önce kendinizi dinlediniz mi? Ben şuan kendimde belirti arıyorum biliyorum yanlış yapıyorum. Belirti bulamıyorumda zaten ara ara kasık batması dışında.
Bende karında ağrı ve şişlik var belime vuruyor ve göğüs hasasiyetim çok var ayağa kalkınca ağrım yoğunlaşıyor sizde de oldu mu

Merhaba iyi akşamlar bu sabah saglikocaginda kan verdim daha çıkmadı muhtemel yarın açıklanır, bugün catlatma ignesine göre adet günüm daha olmadim

X