Aşılama yaptıranlar

Selam kizlar benimde bugün asilamanin 6. günü ve acayip kasik ve altkarin agrim var insallah tutunuyordur rabbim kimsenin kucagini bos birakmasin..

İnşallah hayırlı sonuclar alırız 27martta oldum bende
İnsAllah yarın bı kan testi yapsam mı diyorum bende yada erken gebelik testi bilemedim çok sabirsizim benim adet günüm 10 martti şimdi 8 Nisan belli olurmu bilmedim

İnsAllah yarın bı kan testi yapsam mı diyorum bende yada erken gebelik testi bilemedim çok sabirsizim benim adet günüm 10 martti şimdi 8 Nisan belli olurmu bilmedim
Çatlatma iğnesi oldun mu etkisi geçti mi acaba ondan eminsen bence evde yapsn çıkar

selam kızlar. Benimde bugün aşılamanın 9.günü iğnenin 11.günü. İğnenin etkisi geçmiştir artık dimi fazla belirtim yok çok merak içindeyim. İlk aşılamam umarım herkes beklediği haberi alır. Test alıp bakmak istiyorum yarın ama korkuyorum da. Bende aşılamanın ilk gününden beri göğüs hassasiyeti var. 5.gün sağ tarafımda bir kaç kez ağrı oldu. Bugün 9.gün az önce tam ortada rahimde bir kasılma yaşadım kısa süreli geçti. Göğüslerim dokunduğumda acıyor. Umarım hayırlı haberler alırız mutluluktan ağlarız. Böyle belirtisiz hamile kalan oldu mu acaba?

Merhabalar bende 28 Mart salı günü ilk aşılamamı oldum burdan haberleselim insAllah hamile haberleri veriririx birbriimize
Benimle aynı gün aşılama yaptırmışız inşallah tutmuştur Allah’ın izniyle bende göğüslerim agrıyo üstüne yatamıyorum ve bugün kalktığımda mide bulantısı yaşadım birazda akıntım var aradada hafif kasık agrısı oluyor acaba yarın kan versem çıkarmı. Bana ne olur yardım edin 3 kez düşük yaptım benim kanımda pıtılaşma var bu arada aşılamayı mikrocipli yaptırdık

Beklemek zor bende sizinle aynıyım. 27 Martta oldu aşılamam bekliyorum bence bekleyin yerleşme oluyorsa olduysa yeni kana geçmeye başlar sonucu görüp üzülmeye değmez bence pazar ya da pazartesi test yapın derim. Bende öyle yapacağım arada şeytan dürtüyor ama moral bozmaya değmez diyorum

Sizde belirti filan varmı acaba bende çok şiddetli agrı yada kanama olmadı bunun olması iyimi acaba 24 yaşındayım va heyecanlıyım sakin olmaya çalışıyorum ve sürekli uykum geliyor Gonal 900 kullandım yumurta gelişimi için ovelletel diyede çatlatma iğnesi yapıldı cumartesi akşamı

Bende belirti çok yok canım ya Aşılamada kanamam oldu o gün ve ertesi gün kahverengi yapışık şekilde geldi sonra göğüslerim acımaya başladı aşılamanın 5.günü sağ kasığımda ara sıra ağrım oldu şiddetli değildi ama. Bugün 9.günüm göğüslerim dokununca acıyor hala sabah bir de tam rahim kısmında bi kasılma yaşadım o kadar. Olmadı sanırım ama bekliyorum bir umut

Kızlar belirtiniz var mı bende 29 unda aşılama oldum göğüs hassasiyetim yok normalde adet zamanlarımda da olmaz sadece sarı kahverengimsi akıntım oluyo gün içinde hafif kasık ağrım oluyo kısa süreli o kadar

İğne etkisi bugün tamamen geçti dün ve bugün test yapmıştım dün çok çok zor görülen ikinci çizgi vardı bugün tamamen tek çizgi

İğne etkisi bugün tamamen geçti dün ve bugün test yapmıştım dün çok çok zor görülen ikinci çizgi vardı bugün tamamen tek çizgi
Bence hiç moralini bozma takılma ona bekle salı çarşamba gibi test yap canım 14.gün diyor doktorlar yeni yerleşiyorsa ondan tek çizgidir hiç düşürme modunu

Bence hiç moralini bozma takılma ona bekle salı çarşamba gibi test yap canım 14.gün diyor doktorlar yeni yerleşiyorsa ondan tek çizgidir hiç düşürme modunu
Aslında tek çizgi gördüğüm için sevindim dediğin gibi 4 5 gün sonra test yapsam iğne etkisi olmadığını bilirim sadece pek belirti olmaması kafamı karıştırıyo ama herkesin vücudu bir değil sonuçta inşallah hepimiz güzel sonuçlar alırız

İnşallah vardır canım allahım hepimizin emekleri boşa çıkarmasın inşallah allahım yardımcımız olsun

Benim de hiç belirtim yok kuzum herkes her gün kasık ağrısı çekmiş bel ağrısı olmuş vs ama bende hiç biri yok bekliyorum bir umut pazartesiyi hiç kendini üzme farkında olmadan strese sokarız kendimizi bu vücudumuza daha çok zarar verir en iyisi beklemek

Oruç tutuyor musunuz kızlar benimde aşılamanın 6. Günü
Doktora sormadım ama tutmasam mı

Ben tutmadım açıkçası doktorum bu süreçte bol su içmemi ve yediklerime dikkat etmemi söylediği için tutmuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…