Aşılama yaptıranlar

B_Nur

Üye
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2022
707
636
28
İlk aşılamasında hamile kalan var mı acaba ben polikistik overliyim ama klomen ile yumurtlamam çatlamam oluyo o konuda sıkıntı yok eşimde de yok ama 2 senedir normal yoldan çocuğumuz olmadı klomen çatlatma iğnesi kullandım sonuç hep negatif doktorum aşılama yada tüp bebek siz karar verin diyo aşılamada hamile kalma oranı daha düşük biliyorum ama yine de denemek istiyorum benim gibi olup hamile kalan var mı acaba

İlk aşılamada hamile kaldım bebeğim 1 yaş 3 aylık oldu bile rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah bizimde iki sene olmadı bendede pko vardı çok az ama rahim filmi çekildi 3 ay çatlatma iğnesi tedavisi görüldü yeni tedavi yeni umut dedik ve aşılamaya karar verdik çok şükür ilk seferde tuttu

Allah bağışlasın umut oldunuz banada inşallah Allah banada nasip eder anne olmayı

Aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz peki yani evde günlük hayatınıza işlere devam ettiniz mi yoksa daha çok dinlendiniz mi
Doktorum devam etmemi istedi ama ben üç gün boyunca yemek ve tuvalet harici kalkmadim yattım hep 3 gün boyunca dus almadım kız kardeşim geldi yemeğini temizliğimi o yaptı avakado yedim şu ictim bu şekilde

Bende şimdi doktordan çıktım klomen ve menapur iğne verdi 5 gün kullanıp gidicem bakalım

Merhaba benimde ilk aşılamam tuttu. 6 haftalık hamileyim. Bence tüp bebekten önce aşılama denemenizi öneririm
Çok sevindim sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah siz neden aşılama yaptırdınız acaba bende pcos var o yüzden normal olmadı bi türlü bu ay aşılama olcak bugün klomen ve menapur kullanmaya başladım

Peki aşılamadan sonra özellikle yaptığınız yediğiniz bişey oldu mu

Aşılamadan sonra nelere dikkat ettiniz peki yani evde günlük hayatınıza işlere devam ettiniz mi yoksa daha çok dinlendiniz mi
Merhaba canım hatirliyormusun bilmiyorum konuşmuştuk bu platformda naptın birdaha klomen iğne denedinmi aşılama yaptirdinmi

Merhaba hatırladım bu ay klomen ve menapur iğne kullanıyorum yarın kontrolüm var yumurta oluşmuştur inşallah ona göre aşılama tarihi belirlencek sen naptın

Merhaba hatırladım bu ay klomen ve menapur iğne kullanıyorum yarın kontrolüm var yumurta oluşmuştur inşallah ona göre aşılama tarihi belirlencek sen naptın
İyi valla canım bende 3. Klomen ovitrelle oldum ama bu ayda olmadı regl gelsin gidicem kontrole sıkıldım artık bende olmadı aşılama yaptiricam ama özele gidiyorum nasıl olucak bilmiyorum

Hangi şehirdesin. Ben sakaryadayım İstanbul'a geldim geçen hafta ablamın tüp bebek merkezine ordaki doktor da aşılama olabilir dedi bende denemek istedim ama İstanbul'da yaptırmıcam

Hangi şehirdesin. Ben sakaryadayım İstanbul'a geldim geçen hafta ablamın tüp bebek merkezine ordaki doktor da aşılama olabilir dedi bende denemek istedim ama İstanbul'da yaptırmıcam
Canım valla hayırlısı olcak oldumu heryerde olur kaç doktor değiştirdim hepsi aynı yöntem

Girlkiz bugün doktora gittim 2 tane güzel yumurtan var ama küçükler 12 mm iğneye ve ilaca 5 gün daha devam et dedi pazartesi tekrar gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…