Aşılama yaptıranlar

İnşallah güzel sonuçlarımız olur benim doktorum da adetin 2 3 geçmesini bekle dedi bu durumda benimde daha 17 günüm var ama bakalım sabredebilicek miyim
Birlikte öğrenmiş olucaz lütfen haber bekliyorum bende mutlaka yazıcam

Belirtileri nelerdi bende aşılama oldum bugün 4. günüm
Yanlış hatırlamıyorsam 6. Gün kasığımda inanılmaz bir ağrı ve acı olmuştu büyük ihtimalle bebeğin o zaman yerleştiğini düşünüyorum 8. Gün gaz olmaya başlamıştı 10.gun göğüs ucumda 11. Gün göğsü.de ağrı olmuştu 12. Gün test yapmıştım zaten böyle ne zaman başlamıştı hatırlamıyorum ama yürürken kasıklarımda batma oluyordu ama yürürken sadece hafif sarımsı gibi bir akıntı başlamıştı birde

Yaş benim de yarınla beraber 5 günüm olucak bendede kasıklarda sancılar oluyor ve gaz sancılarım var yazık afedersin çok ve yürürken çok kötü karnım ve kasık ağrılarım artıyor bacaklarımda sancı da oluyor biraz yani hafif olarak ta sırtım ağrıyor sizce varmıdır tahminen

Vardır diyip heveslendirmek istemem yoktur diyip üzmek istemem ama rabbim en en en tez vakitte kucağını doldursun inşallah zorlu bir süreç biliyorum ama sabirdan ve duadan başka çare yok siz elinizden geleni yapıyorsunuz sonucda 12. Gün test yapın sizde meram ettim banada yazın ama

cumllemizin inşallah yazarım size

Sarımsı akıntı yok bende ya sadece kasıklarımda sanci ve gazim çok yürürken kasıklarımda sanci artıyor

İlaçların etkisi herkeste farklı oluyo illa akıntı olucak diye birşey yok ki mesela bende çok gaz sıkıntısı yaşamıyorum yok yani sarı akıntı çok çok az geldi bir iki kere o kadar

Sarımsı akıntı yok bende ya sadece kasıklarımda sanci ve gazim çok yürürken kasıklarımda sanci artıyor
Ya işte hiçbir belirti olmayan hatta kendisini adet sanacak olan arkadaşlarım vardı burda hamile kalan o yüzden belirtilere çok takilma

Merhaba benimde bugun aşılama gününü sayarsak 8.günüm felaket bi gaz sancım var ve afedersin kabızım biraz göğüsümde uclarında coı agrı var bu zamanlarında seninde böylemiydi gaz sancısı gece uykumdan uyandırıyo diyebilirim

i

Söylediğin gibi ara ara kasıklarımda batma oluyor ve akıntım var ama benim daha aşılamanın 3. Günü bakalım hayırlısı olsun dün iftar davetim vardı evde ve çok yoruldum inş bişey olmamıştır

Uykudan uyandırmıyordu ama bendede gaz vardı o gunlerde

P Peri10 canım naptın tekrardan test yaptın mı iğne etkisi geçti mi geçmedi mi diye

Yok yok içinizi ferah tutun zaten benim Dr o zaman günlük hayatına devam edebilirsin demişti ben kendim 3 gün boyunca yatmayı tercih etmiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…