Aşılama yaptıranlar

Bnm de ilk aşılama bnde pcosum. Pazartesi gene olduğumu öğrendim daha.

Gebe olduğunu mu öğrendin pazartesi çok sevindim sağlıklı bi hamilelik sürecin olur inşallah belirtin var mıydı kaçıncı günde öğrendin
Adetten 2 gün önce test yaptım ekleyemedim. Allah razı olsun inşallah. Sadece arada artan arada hafifleyen göğüs ağrım var hala. Bir de gece sırt ağrım oluyor. Emin olamıyorum ama sanki koku hassasiyetim de var. Akıntı kusma vs hiç yok

İnşallah sağlıkla devam eder kucağınıza sağlıkla alırsınız bebişinizi

Beta 0.100cıktı malesef hamile değilim doktor 14.gün birdaha yaptır dedi ama yükselcek olsa yükselirdi bugunde ben sanmıyorum yani sonuc negatif

Beta 0.100cıktı malesef hamile değilim doktor 14.gün birdaha yaptır dedi ama yükselcek olsa yükselirdi bugunde ben sanmıyorum yani sonuc negatif
Dur bakalım güzelim hemen olumsuz olmayalım inşaallah mucizen gerçekleşir pazartesi günü. Benimde adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrımaya başladı ama bir umut bekliyorum işte pazartesiyi hayırlı haberler alırız inşaallah. Senin neden olmuyormuş ? Benim bir dış gebelik var 2021 den kendiliğimden hamile kalmıştım balayında ama olmadı. Sol tüpümü tıkadı. Sadece sağ açık orda da yumurtalarım tembeldi olmadı kendiliğinden aşılamaya geçtik bu yüzden

Çok üzüldüm canım ama yine de belli olmaz geç döllenme olur belki dua etmeye devam

İnşallah ama bende adet olcakmışım gibi agrı cekiyorum akıntım var pazartesiye kadar adet olmazsam birdaha kan vericem inşallah seninki tutar kalbim sonucunu bekleyenlerle

Bnm de ilk aşılama bnde pcosum. Pazartesi gene olduğumu öğrendim daha.
Canım pcosum ne demek bide ne zaman yaptın testi belirtin varmıydı bizede anlatırmısın benim ilk aşılamam ve beklemek çok zor duphaston kullanıyorum aşılamayı 27 martta yaptırdık test ne zaman yapsam bilmiyorum göğüslerim agrıyor sürekli uykum var sürekli tuvalete gidiyorum ve sadece aşılamadan sonra hafif agrım oldu 3 gün sonra şükür birsey yok inşallah vardır bebeğim böyle yaşayan varmı aranızda bide sürekli su içmek istiyorum cevap verin ne olur

İnşallah ama bende adet olcakmışım gibi agrı cekiyorum akıntım var pazartesiye kadar adet olmazsam birdaha kan vericem inşallah seninki tutar kalbim sonucunu bekleyenlerle
bekleyen herkesin inşaallah tutar bu ağrılardan dolayı umudum pek kalmadı benim oturup hıçkıra hıçkıra ağlamak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…