Aşılama yaptıranlar

Yani belirtiler net görünüyor yarın kanda çıkar bende vermeyi düşünüyorum sizde verin insAllah güzel sonuçlar aliriz

Allahım yardımcınız olsun ben çok korkuyorum o yüzden salı günü yaptıracağım sizde nasıl belirti oldu sonucu yazarmısınız acaba bizede umut için

Allahım yardımcınız olsun ben çok korkuyorum o yüzden salı günü yaptıracağım sizde nasıl belirti oldu sonucu yazarmısınız acaba bizede umut için
Sizinle aynıyız bende 27martta aşılama oldum dün 10.gün gece idrar testi yaptım tek çizgi 15.gün kan vericem ümitsizim negatf cıktı diye idrarda ama erken mi daha bilemyrm

Benimde 27mart dün gece yaptım normal idrar testi negatif cıktı insanda tek çizgiyi gördükce ümitsizleniyor
Kesinlikle bende yapmaya korktuğum için pazartesiye kadar regl olmazsam pazartesi sabah kan vermeyi düşünüyorum ama 10.gün erken daha 14.günü bekle hemen moralini de bozma canım Allahtan ümit kesilmez yüzümüze gülsün inşaalah Rabbim sağlıkla yavrularımızı nasip etsin

İnşallah pozitifi görürüz birde gece yaptım diye erken geldi banada ama kendimide ümitlendirmek istemyrm sonra cok inşallah isteyen herkese nasip etsin allah

Benim aşılama günüyle beraber bugün 9.gün ama maalesef pek umudum kalmadı pek bi belirtim yok

Benim aşılama günüyle beraber bugün 9.gün ama maalesef pek umudum kalmadı pek bi belirtim yok
Ben test yaptım dün gece 10.gündü tek çizgi cıktı normal testti erken belki biraz ama bide gece yaptım ama yinede ümitsizim yok gibi geliyor

İnşallah pozitifi görürüz birde gece yaptım diye erken geldi banada ama kendimide ümitlendirmek istemyrm sonra cok inşallah isteyen herkese nasip etsin allah
Amin canım benim inşaallah ilk aşılama mı seninde?

Ben test yaptım dün gece 10.gündü tek çizgi cıktı normal testti erken belki biraz ama bide gece yaptım ama yinede ümitsizim yok gibi geliyor
Bende az önce yaptım tek çizgi çıktı gün de yapmıştım yine böyleydi ya olmadı yada daha çok erken bilemiyorum

Bugün benim 6. Günüm dayanamadım test yaptım ama silik çıktı iğnenin etkisi olabilir işte ama insan merak ediyor

Eklentiler

• BC994E26-1334-44F9-8255-EA53E059BA82.jpeg
    105,5 KB · Görüntüleme: 41
Bugün benim 6. Günüm dayanamadım test yaptım ama silik çıktı iğnenin etkisi olabilir işte ama insan merak ediyor
büyük ihtimalle şuan iğne etkisi ama gün gün yapıp çizgiyi kontrol et o zaman koyulaşıyor mu diye canım inşaallah 14.günde daha koyusunu görürsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…