Aşılama yaptıranlar

Ne zaman test yapacaksınız? bende ilk aşılamada klomen kullandım olmadı 2. aşılama cuma günü olacak gonal f kullandım hayırlısı olsun hepimiz için inş
Günüm ayın 14'ü önce yaptirirsam haber ederim inşallah güzel haberlerle yazarim

Sağlık ocağına kan tahlili verdim yarın çıkacak ama internetten nasıl bakılıyor bilenler acil cvp yazarmı merak ediyorum

Sağlık ocağına kan tahlili verdim yarın çıkacak ama internetten nasıl bakılıyor bilenler acil cvp yazarmı merak ediyorum
e nabız indir e devlet şifresiyle giriş yap tahlillerim bölümünde çıkıyor hadi inş güzel haberlerle

Merhabalar iyi akşamlar kızlar. Bende yarın öğlen ilk aşılamamı olacağım inşallah. Adetimin 5.günü klomen içmeye başladım 5 gün içtim. Bu sabah da ovitrelle iğnesini yaptım yarın öğlen işlemimiz olacak. İşlem sırasında ağrı oluyor mu, sonrasında ne kadar bekletiyorlar?

Konuyu ben açmıştım ama bildirimler kapanmış şimdi gördüm inşallah aşılama yaptıranlar ilk aşılamada sonuç alırlar çok zor bi süreç ben 1 kete aşılama yaptırdım olmadı sonra tüp bebek tedavisinr başladım trasnferim yapıldı 1 hafta önce şu an beklemedeyim herkes için hayırlısı olsun

nerede yaptırdınız tüp bebeği bende 3. aşılamadan sonra hemen başlayacağım rapor çıkarmak için uğraşıyorum

nerede yaptırdınız tüp bebeği bende 3. aşılamadan sonra hemen başlayacağım rapor çıkarmak için uğraşıyorum
Ben Sakarya'da yaşıyorum aşılamayı orda yaptırmıştım ama tüp bebek için İstanbul'da tedavi görüyorum Fulya Bahçeci Tüp Bebek Merkezinde benim ablam da burda tüp bebek tedavisi görmüştü hem de gerçekten iyi bi klinik o yüzden direk burda başladım

merhaba bu süreçte gonal f aşılama öncesi ve sonrasında progestan kullandınız mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…