Aşılama yaptıranlar

Tekrardan test yaptım tek çizgi cıktı iğnenin etkisi gecti artık sanırım bugun aşılama günün sayarsak 8.günüm
Hadi inşallah bidaha görürsün ikinci çizgiyi benimde 6.günüm daha test yapmadım sipariş verdim gelmesini bekliyorum ara ara kasık ağrım biraz da sarı akıntım var o kadar

Hadi inşallah bidaha görürsün ikinci çizgiyi benimde 6.günüm daha test yapmadım sipariş verdim gelmesini bekliyorum ara ara kasık ağrım biraz da sarı akıntım var o kadar
Valla cok değişik bir dönem sürekli acaba bir belirtimi var diye kendimi dinliyorum 6.gece akşmı göğüs uclarımda bir agrı vardı tamm kesin dedim belirti diyorum simdi yok gercekten cok zor bir dönemmiş

Herkeste farklı oluyo bence belirtiler mesela benim hiç göğüs ucumda falan ağrım yok ama çok takılmamaya çalışıyorum hiç belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenen çok insan var sende iyi düşünmeye çalış 🙏

Herkeste farklı oluyo bence belirtiler mesela benim hiç göğüs ucumda falan ağrım yok ama çok takılmamaya çalışıyorum hiç belirtisi olmadan hamile olduğunu öğrenen çok insan var sende iyi düşünmeye çalış 🙏
Evet iyi düşünmeye çalışıyorum inşallah allah gönlümüze göre verir 🙏

Merhabalar bende 28 Mart salı günü ilk aşılamamı oldum burdan haberleselim insAllah hamile haberleri veriririx birbriimize

Sizde belirti gösteriyor mu acaba yada başka herangi bişey
Ara ara kasık ağrılarım oluyo ağrı gibi de değil batma gibi kısa sürüyo bide akıntım var ama sarı renkli başka da bişey yok iğne etkisi de olabilir 🤔

Bugun 9.günüm erken gebelik testi yaptım tek çizgi idrarda cıkmaz heralde daha demi bu zamanlarda pozitif cıkan varmı içinizde

Senin nasıl gidiyor kacıncı günündesin
Ben 7.günümdeyim bugün. Çatlatma iğnesini geçen hafta pazartesi gece olmuştum salı diye sayarsam bugün 8.günü etkisi geçti mi diye test yaptım tek çizgi kafam karıştı herkeste 10 11 gün sürmüş iğne etkisi 🤔

Ben 7.günümdeyim bugün. Çatlatma iğnesini geçen hafta pazartesi gece olmuştum salı diye sayarsam bugün 8.günü etkisi geçti mi diye test yaptım tek çizgi kafam karıştı herkeste 10 11 gün sürmüş iğne etkisi 🤔
Bende yaptım dün tek cizgiydi bugun yaptım tek çizgi iğnenin etkisi gecti bence artık

X