Aşılama yaptıranlar

İlk aşılamada hamile kaldım bebeğim 1 yaş 3 aylık oldu bile rabbim en kısa zamanda nasip etsin inşallah bizimde iki sene olmadı bendede pko vardı çok az ama rahim filmi çekildi 3 ay çatlatma iğnesi tedavisi görüldü yeni tedavi yeni umut dedik ve aşılamaya karar verdik çok şükür ilk seferde tuttu
Belirtileri nelerdi bende aşılama oldum bugün 4. günüm

Ben 3 yıllık evliyim ve çocuksuz olunmuyor gercekten de Bir yandan korkuyorum bir yandan da çok heyecanlıyım kasıklarım agiriyor ve korkuyorum acaba adet mi.olucam diye inşallah olmam inşallah bu bebişe işarettir

Ben 3 yıllık evliyim ve çocuksuz olunmuyor gercekten de Bir yandan korkuyorum bir yandan da çok heyecanlıyım kasıklarım agiriyor ve korkuyorum acaba adet mi.olucam diye inşallah olmam inşallah bu bebişe işarettir
Bende 3 yıllık evliyim 1 buçuk sene koruduk sonra istedik olmadı klomen denendi bu ay aşılama yapıldı inşallah olur Çarşamba günü yapıldı benimde kasık ağrılarım var hemde baya ama adetime de 13 gün var daha

Bende 3 yıllık evliyim 1 buçuk sene koruduk sonra istedik olmadı klomen denendi bu ay aşılama yapıldı inşallah olur Çarşamba günü yapıldı benimde kasık ağrılarım var hemde baya ama adetime de 13 gün var daha
İnşallah hamilesin dur cnm benim 🥰 bende de kaşık ağrıları var bklm ne olucak bazıları kahverengi akıntı diyor sende de var mı benim bu gün 4 günüm olduğu için bende birşey yok

Bir kere çok az akıntım oldu o kadar 9 veya 10.gün test yapıp iğne etkisi geçti mi geçmedi mi diye öğrenmek istiyorum

İnşallah bu ağrılar işlemden kaynaklı değildir de bebiş ağrısıdır 🥰

Bir kere çok az akıntım oldu o kadar 9 veya 10.gün test yapıp iğne etkisi geçti mi geçmedi mi diye öğrenmek istiyorum
Bende bugün oldum çipli Aşılama hafif kasık ağrım var bakalım sonuçlarımız inş güzrl olsun 1 yumurtan vardı 19.5 mm ile çatlama ipnesi oldum sizin nasıldı

Ben normal aşılama oldum 3 yumurtam vardı ama eşimin sonuçları biraz düşük geldi

Ben normal aşılama oldum 3 yumurtam vardı ama eşimin sonuçları biraz düşük geldi
Bizim ikimizdede çok fazla sorun yok aslında benim düşük bir pcos eşimin sperm sayısı düşük ama doktor 1 tane bile sperm sayısı olsa yeter diyor şuan ilk günüm sabah konuldu sanki kasıklarımın ağrısı fazlalaştı adet olacakmşım gibi ama ben 35 günde 1 oluyorum daha adet olmama 17 gün var

Bizim ikimizdede çok fazla sorun yok aslında benim düşük bir pcos eşimin sperm sayısı düşük ama doktor 1 tane bile sperm sayısı olsa yeter diyor şuan ilk günüm sabah konuldu sanki kasıklarımın ağrısı fazlalaştı adet olacakmşım gibi ama ben 35 günde 1 oluyorum daha adet olmama 17 gün var
Aynı durumdayız bende pcos var ama az dediler aşırı sorun değil dediler bende genelde 33 34 günde bir adet olurum yine de 14 .gün kan tahlili versem mi yoksa biraz daha bekliyim mi bilemiyorum

Aynı durumdayız bende pcos var ama az dediler aşırı sorun değil dediler bende genelde 33 34 günde bir adet olurum yine de 14 .gün kan tahlili versem mi yoksa biraz daha bekliyim mi bilemiyorum
Doktor dedi ki adetin geçtikten sonra 2 gün bekle öyle ver

İnsan bekleyemiyor şimdi ben 20 güne yakın süre nasıl geçecek diyorum adet de olursan normal hayatına devam et dedi ilk kez koyuldu daha önce hiç tedavi görmedim kendim istedim uğraşmamak adına direk aşılama olması için bakalım daha ilk gündeyim

İnşallah güzel sonuçlarımız olur benim doktorum da adetin 2 3 geçmesini bekle dedi bu durumda benimde daha 17 günüm var ama bakalım sabredebilicek miyim 🙂

X