Aşılama yaptıranlar

Hergünde test yapmak bence anlamsız yanıltır yani sonucta 5 6 günde yeni yerleşiyo onun için sabırsızız hepimiz ama
Bende beklemeyi düşünüyorum 10 yada 11.gün iğne etkisini görmek için yaparım belki benim ablam da bu süreçlerden geçti tüp bebek oldu falan o yüzden psikolojik olarak bende o moda girdim niyeyse sürekli yatmak istiyorum

Genetik oluyo canım ya benim ablamdada pcos vardı 17kilo verdi klomen ve catlatma iğnesiyle hamile kaldı genetik oluyor bu iş şimdide bende yumurta tembelliği var bende mümkün oldugunca iş yapmıyorum gün içinde uzanıyorum hep 14gün dikkat edelim sonradan pişman olmamak için

Bende 10 12 dün genelde uzanmayı düşünüyorum açıkçası en azından acaba iş yaptım ondan mı olmadı diye düşüncemiz olmaz

Evet senin kaç gün oldu aşılaman normal aşılamamı oldu mikroçip mi
Dün oldu aşılama daha çok yeniyim yani bende pcos var ama doktor sınırda tam pcos diyemeyiz dedi düzenli adet görüyorum eşimin de sonuçlarına doktorlar hep çok çok iyi değil ama kötü de değil diyorlardı klomen çatlatma iğnesi denedik 2 3 ay olmayınca bu ay normal aşılama yapıldı

İnşallah olur isteyen herkese versin allah sonucunu yaz bende yazarım saglıklı 14günün gecsin inşallah

Amin inşallah yazarım tabiki sende yaz
Canım sana yapmam dedim ama ailem illa erken gebelik testi bi yap dediler sabah eşim alıp getirmiş yaptım bugun 5.günüm böyle cıktı ama iğnenin etkiside olabilir diyorum inş kandada cıkar snle paylaşayım dedim

Eklentiler

• A01D443D-E855-485F-9251-E8AD57DDB2E3.jpeg
    155,5 KB · Görüntüleme: 120
Paylaşmana çok sevindim 5 gün erken gibi ama belli de olmaz bazılarında iğne etkisi çabuk geçiyomuş madem bugün yaptın bundan sonra da yap bence en azından iğne etkisi mi değil mi o netleşir iğne etkisiyse bile sonradan pozitifi görürsün inşallah

Evet bencede erken biraz inşallah hepimiz versin allah sürecten haberdar edicem senide inşallah allah isteyen herkese versin

Merhaba benimde ilk aşılamam tuttu. 6 haftalık hamileyim. Bence tüp bebekten önce aşılama denemenizi öneririm
Merhaba hayırlı olsun rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben de aşılama yaptıralı 4 gün oldu kasığınız da ağrı olmuş muydu yada ilk hafta neler hissettiniz

Merhaba hayırlı olsun rabbim inşallah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben de aşılama yaptıralı 4 gün oldu kasığınız da ağrı olmuş muydu yada ilk hafta neler hissettiniz
Benimde bugün 3.gün yakınız baya inşallah güzel sonuçlarımız olur benim işlem sırasında hafif ağrım oldu ilk gün ve dün biraz daha devam etti ağrım şu anda da ara ara oluyo sizin var mı ağrınız

Amin inşallah canım uzanıyorum olabildiğince çok birşey yapmıyorum sadece yemek yapmak için ayağa kalkıyorum uzanırken ayaklarımı kendime doğru topladığımda kasığımda ağırı hafifliyor ama ayağımı uzattığım da ağırmaya başlıyor yani senin ki gibi ara ara oluyor normal aşılama mı oldun çipli mi ? Canım

Bende genelde uzanıyorum aynı senin gibi yemek için kalkıyorum normal aşılama oldum bu ilk eşimin sonucuna da doktor fena değil dedi o yüzden tutması biraz düşük ihtimal diye düşünüyorum ama tabiki nasip

Ben de salı günü çip asilama oldum kızlar bende sorum yok eşimin sayı ve hareket sorunu var denemek istedik bu şekilde düşük ihtimal.ama inşallah tutar

Ben de normal aşılama oldum benim eşimde de sprem sorunu var aynıyız ama umudumuzu kaybetmeyelim olucak allahın izniyle geçen ayda çatlatma iğnesi olmuştum sadece ama gerektiği zamanlar da birliktelik yaşayamadığımızdan dolayı olmadı bu ayda aşılama yaptırdık benim 3 yumurtam oluştu ikisi 18 buçuk diğeri 23 senin nasıldı canım

Benimde 3 yumurtam oluştu bu ay biri 20 diğerleri 18 mm sanırım

Ben de salı günü çip asilama oldum kızlar bende sorum yok eşimin sayı ve hareket sorunu var denemek istedik bu şekilde düşük ihtimal.ama inşallah tutar
İnşallah yok allahın izniyle canım olucak de Kendi çabalarımızla sıfırken burda doğrudan nokta atış yapıldı düşükte olsa bir ihtimal olmaz ise bir daha deneriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…