Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kızlar nasıl gidiyor neler yapıyorsunuz
Merhaba kuzum ben bu ay başlıcam adet günümü bekliyorum normalde yarın ama inşallah erken gelir 2.3.günü haftasonuna kalırsa sıkıntı olacak benim için

Canım nasılsın , var mı belirtin ?
Geçenkinde sağ kasığımdan gelişmişti ve aşılamadan snra ağrımıştı hep ama bu sefer soldan gelişti bugün 9. Gündü 1 yada 2 kere ağrıma olmştur oda geçmişti hemen bi bugün fark ettm göğüs ucum acıyo dokununca ama benim bi adette göğsüm çok ağrırsa diğerinde ağrımaz geçen aşılamada hiç göğüs ağrm yoktu bu sefer ona bağlıyorm olacak die. Bu aşılamada hiç takmadm dinlenmedm ağır kaldırma dışında herşey yaptım takmadm bu sefer hayırlısı bakalm test falan da yapmıcam adetim 3-4 gün gecikirse yaparım

Kızlar selam.ilk aşılamam ve gaz sancısı dışında hiç ağrı çekmiyorum.onunda progestan fitil etkisi olduğunu düşünüyorum.ağrı olmaması beni korkutuyo hep tutanlarda kasık gögüs ağrısı falan okuyorum.ben 6. Günümdeyim ama hiçbiri yok🥺 siz ne durumdasınız

Kızlar selam.ilk aşılamam ve gaz sancısı dışında hiç ağrı çekmiyorum.onunda progestan fitil etkisi olduğunu düşünüyorum.ağrı olmaması beni korkutuyo hep tutanlarda kasık gögüs ağrısı falan okuyorum.ben 6. Günümdeyim ama hiçbiri yok🥺 siz ne durumdasınız
Canım benim ilkinde hep kasığım ağrıdı hatta bazen şiddetliydi ama tutmadı öyle düşün herkesinki bir değil

Canım benim ilkinde hep kasığım ağrıdı hatta bazen şiddetliydi ama tutmadı öyle düşün herkesinki bir değil
Neye göre oluyor acaba garip gerçekten. Hepimiz bebişlerimize kavuşuruz biran önce inşallah canım benim

Muayene ücreti 700 . Femara 350 + gonal-f 450 2340 TL. 1 günde bunları verdim . Aşılama 8000 TL. Ama daha çatlatma iğnesi yada baska takviyeler olur mu bilmiyorum. 6 aydır eşim promen-k bende ocean methyl balance kullanıyorum. Doktorum ne kadar olumsuz düşünmememi söylese de hazırlıklı olmak için sordum eğer olumsuz olursa bı kez daha deneyeceğimizi olmazsa rapor çıkarttırıp tüp bebeğe başlayacağımızı söyledi . İnşallah gerek kalmaz ama durum bu 🙄
Merhaba gebe kalabildiniz. Mi

X