Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kizlar merhaba bende aşılama yaptırdım dün 11. Gündü erken gebelik testinde negatif gördüm salı günü kan vericem busekilde olup pozitif gören oldumu kanda acaba sadece kasıklarım ara arar sızlıyor yokluyor ağrı böyle sonra gidiyor tek belirtim bu. Duphaston kullanıyorum corasprin progestan iğne bide oksapar iğne

Tamam canım,
Canım ben şu an iğnelerin 14. Günündeyim bugün tekrar kontrol var bakalım ne kadar olmuş yumurtalar
Cuma günü baktıklarında en büyüğü 9 mm di. Ben hipo hipo hastası olduğum için maalesef çok geç yanıt veriyor 😓
inşallah güzel güzel büyümüştürler, kontrolden sonra yaz bize son durumu 🌸

Merhaba kızlar öncelikle RABBİM isteyen herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı 🙏❤️bende 1 yılık evliyim çocuğum olmadı daha eşimin sperm sayısı ve hareketi düşük biraz doktor regl olunca eşinle beraber gel dedi aşılama yaptırmak istediğimi soylicem ama fiyat olarak bilgim yok bilgisi olan ve tedavi süreci nasıl işliyor bilen varsa bilgi verebilir mi ❤️

Merhaba kızlar öncelikle RABBİM isteyen herkese nasip etsin evlat sahibi olmayı 🙏❤️bende 1 yılık evliyim çocuğum olmadı daha eşimin sperm sayısı ve hareketi düşük biraz doktor regl olunca eşinle beraber gel dedi aşılama yaptırmak istediğimi soylicem ama fiyat olarak bilgim yok bilgisi olan ve tedavi süreci nasıl işliyor bilen varsa bilgi verebilir mi ❤️
Canım adetin 2veya 3. Günü gidiyorsun muayene i oluyorsun doktor durumuna göre iğne veya hapa başlatıyor seni belli günlerde çağırıp yumurtaların büyüklüğüne bakıyorlar belli bir boyuta geldiğinde çatlatma iğnesi yapıyorsun çatlatma iğnesi den 36 saat sonra eşinden spermi alıp laboratuvarda yıkama işlemi yapılıyor daha sonrada sana enjekte ediliyor 5 dakika bile sürmüyor o işlem 12 gün sonrada test yapıyorsun

Canım adetin 2veya 3. Günü gidiyorsun muayene i oluyorsun doktor durumuna göre iğne veya hapa başlatıyor seni belli günlerde çağırıp yumurtaların büyüklüğüne bakıyorlar belli bir boyuta geldiğinde çatlatma iğnesi yapıyorsun çatlatma iğnesi den 36 saat sonra eşinden spermi alıp laboratuvarda yıkama işlemi yapılıyor daha sonrada sana enjekte ediliyor 5 dakika bile sürmüyor o işlem 12 gün sonrada test yapıyorsun
Hız problemi olanlarda ise yarıyor daha çok dimi çünkü bizim sperm sayısı ve hareketi düşük regl olmayı bekliyorum.bende normalde 3 gün önce regl gunumdu olmadım daha

Anladım canım 😔 peki devam ediyor musun yumurta büyütücülere, ne dedi doktor
İlaçlarım bitti zaten işe yaramayacağını kendisi söylemesine rağmen başka bir ilaç yazdı. Onu da zar zor buldum bu sefer de raporlamıyor. Velhasıl devlet hastanesine işimiz düşmesin. Mecburen yarıda kalacak gibi tedavi

X