Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Kızlar selam.ilk aşılamam ve gaz sancısı dışında hiç ağrı çekmiyorum.onunda progestan fitil etkisi olduğunu düşünüyorum.ağrı olmaması beni korkutuyo hep tutanlarda kasık gögüs ağrısı falan okuyorum.ben 6. Günümdeyim ama hiçbiri yok🥺 siz ne durumdasınız
Merhaba ben de çat iğnesi vuruldum geçen cuma ilişki oldu sonra pazar progestana başladım 2 gündür karnımda şişlik gaz ağrı kramplar oluyor demek progestrondan mi benim de ağrı falan yok kasıkta falan

Merhaba ben de çat iğnesi vuruldum geçen cuma ilişki oldu sonra pazar progestana başladım 2 gündür karnımda şişlik gaz ağrı kramplar oluyor demek progestrondan mi benim de ağrı falan yok kasıkta falan
Merhaba ben progestan diye düşünüyorum başlar başlamaz sancılarım oldu çünkü.inşallah sizin gebelik belirtisidir 🙏

Bubelirtiye rağmen kullanmaya devam ettinizmi napmak lazım enfeksiyon falan yapar diye korkuyorum
Kullandım hamilelere bile verildiğinden yan etki yoktur diye düşünüyorum. Ben 10 gün kullandım

Kızlar neler yapıyorsunuz tekrar aşılama yapan arkadaşlar pozitifi gören oldumu
Malesef bugün adet oldum 2. De tutmadı daha da yaptırmıyorm aşılama. 2 gün snra olmam gerekti ama bu sefer erken oldu. İnofolic var evde toz olandan onu kullanıym diorm adet başlangıcındamı bitincemi kullanıcam bilen varmı?

Bundan sonra ne yapmayı düşünüyorsun canım
Allah izin verirse 25 eylülde umreye gidiyorum orda adem meyvesi veya deve eti diolar hamilelik için onları alıp denicem bundan snrası dua ya kaldı bidaha aşılama yaptırmam zaman kaybı oluyor :KK43: Birgebeningünlüğü sayfasında danışmanlık almayı düşünüyorum çok olumlu sonuç alan var bakalm ovulasyon testi falan aldm denicem bakalm öyle

Allah izin verirse 25 eylülde umreye gidiyorum orda adem meyvesi veya deve eti diolar hamilelik için onları alıp denicem bundan snrası dua ya kaldı bidaha aşılama yaptırmam zaman kaybı oluyor :KK43: Birgebeningünlüğü sayfasında danışmanlık almayı düşünüyorum çok olumlu sonuç alan var bakalm ovulasyon testi falan aldm denicem bakalm öyle
Canım en doğru ve hayırlı zamanda nasip olsun inşallah, bir gebenin günlüğü çok etkiliymiş evet, kadın her soruya da geç te olsa cevap veriyor özelden ,ben görüşmüştüm kafama yatmıştı ama almak kısmet olmadı ,inşallah sana vesile olur

Canım en doğru ve hayırlı zamanda nasip olsun inşallah, bir gebenin günlüğü çok etkiliymiş evet, kadın her soruya da geç te olsa cevap veriyor özelden ,ben görüşmüştüm kafama yatmıştı ama almak kısmet olmadı ,inşallah sana vesile olur
Mart ayında ovulasyon ve jelini aldm o zmm olmadı ama rahim filmi çektirdm ya bide smdi denemek istiyorum bakalm inşâAllah bu sefer tutar

Yaa ne güzel rabbim davet etmiş seni orda dualarında bizlere de yer ver canım benim 🥰

Merhaba kızlar 😊 ben 2.aşılamayı yaptırdım salı günü . Dün de grip oldum . Zaten iyi geçmedi aşılama değerler epey kötüydü. Bende durumlar böyle siz neler yapıyorsunuz

Sen naptın canım kaç haftalık oldun ? Nasıl gidiyor hamilelik? ☺️ Buralar pek sessizleşmiş
Canııım 3. Ayım bugün bitti çok şükür ,kistler duruyor hâlâ , sağdakiler azalmış sadece,onun dışında problem yok, çarşamba kontrolüm var ,ikili tarama tapılacak, inşallah güzel sonuç alırız 🙏🏻🌸

Merhaba kızlar 😊 ben 2.aşılamayı yaptırdım salı günü . Dün de grip oldum . Zaten iyi geçmedi aşılama değerler epey kötüydü. Bende durumlar böyle siz neler yapıyorsunuz
Canım hadi hayırlısı, inşallah tutacak , ben de ikinci ayımda hem ateşlendim hem de sinir krizi geçirdim , inşallah etkilenmemiştir bebeğim 😔

Canım hadi hayırlısı, inşallah tutacak , ben de ikinci ayımda hem ateşlendim hem de sinir krizi geçirdim , inşallah etkilenmemiştir bebeğim 😔
Bizim değerler de iyi değildi, aşılama sırasında doktor demişti ki eşinin sperm değerleri düşük haberin olsun, ben de çok umutsuz çıkmıştım ama tuttu çok şükür, pozitif düşün, inşallah olacak

X