Aşılama yaptıracaklar toplanalım

hadi hepimiz için hayırlısı olsun diyorum bende haftaya 3. aşılamamı başlıcam kırmızıları bekliyoruz :)
Bende bugün gittim adetimin 2 ncı günü kan test vermeye işte hormon testleri felan istemişti geçen ay ama regl günü olmadığı için bugün vermeye gittim ama doktor D2 ve D3 diye birşey yazmış istemis kan testi değil o e nabizda görünmüyor çünkü o nedir bir bilginiz varmi

Merhaba kızlar bende pazartesi günü devlette aşılama olacağım bana yardımcı olur musunuz? Bu süreçte dikkat etmem gereken şeyler var mı tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? Ben namaz kılıyorum onu kılmamda bir sakınca olur mu sizler arasında kılan varsa aşılama sonrasında ne yaptı ? Beni yönlendirirseniz çok sevinirim 🦋

Merhaba kızlar bende pazartesi günü devlette aşılama olacağım bana yardımcı olur musunuz? Bu süreçte dikkat etmem gereken şeyler var mı tecrübelerinizi paylaşır mısınız ? Ben namaz kılıyorum onu kılmamda bir sakınca olur mu sizler arasında kılan varsa aşılama sonrasında ne yaptı ? Beni yönlendirirseniz çok sevinirim 🦋
Merhaba bende bu gece 00:00’da ovitrelle olacağım pazartesi günü benim de aşılamam var aynı gün olacağız haberdar edelim birbirimizi umarım pozitifleri görürüz 🥰

8:30 da hastanede olacağım ne zaman alırsalar ben devlette tedavi görüyorum senin kaçta
Bana da 08:00’de hastanede olun dediler ama eşim sperm vs verecek tahminim 10:00 veya 11:00 civarı aşılama yaparlar normal aşılama degil mikroçipli olacak 2 tane tutmayan aşılamam var bu 3. Deneyimim 😇

Bana da 08:00’de hastanede olun dediler ama eşim sperm vs verecek tahminim 10:00 veya 11:00 civarı aşılama yaparlar normal aşılama degil mikroçipli olacak 2 tane tutmayan aşılamam var bu 3. Deneyimim 😇
İnşallah bu tutar 😍🤲🏻benim yolum çok uzun 😒 anlatsam burada kelimeler yetersiz kalır

X