Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Evet canım normal aşılama. Zaten elinize bi kağıt vermediler mi orda yazar. Devlette yaptırdıysanız e nabıza düşüyordur. Bak canım şöyle yazar ayrılma öncesi sonra diye
Ya eşim morali bozulunca yırttı attı bakma fırsatım olmadı detaylı olarak özelde yaptirdik e nabizda gözükmüyor

Mikroçip normal aşılamadan biraz farklı canım mikroçipte spermler yıkandıktan sonra bir çipin içinde ayrıştıkıyor ve dna hasarı daha az olan en hareketliler seçilip enjekte ediliyor ama normal aşılamada sadece yıkama yapılıyor
Ya tutma ihtimali düşük olunca mikrocipe o kadar para vermeyelim dedik normali yaptırırız olmazsa tüp bebek diye düşünüyoruz

Mikroçip normal aşılamadan biraz farklı canım mikroçipte spermler yıkandıktan sonra bir çipin içinde ayrıştıkıyor ve dna hasarı daha az olan en hareketliler seçilip enjekte ediliyor ama normal aşılamada sadece yıkama yapılıyor
Canım bu DNA hasarı olup olmadigin devlet bakıyorlar mi erkekden alınan örnek mi eşimde testinde hiç morfoloji yazmıyor burda çoğu kişide gördüm ama önemli mi morfoloji

IMG_1248.jpeg

Ordaki çıksam mı çıkmasammı arasında kalan çizgimi gören varmı? Belli olmuyor tam telefonda

Aşılamanın 13. Günü kan vermiştm 2.30 çıkmıştı bugün adetim gecikeli 2 gün oldu yapıym bi dedm ama yarn tekrar yapıcam ay bana bi umut oldu yaaa 🥹

Canım bu DNA hasarı olup olmadigin devlet bakıyorlar mi erkekden alınan örnek mi eşimde testinde hiç morfoloji yazmıyor burda çoğu kişide gördüm ama önemli mi morfoloji
Evet canım morfoloji önemli üroloji doktoru bize morfoloji düşük olursa tutarsa bile ya düşük olur yada çocuk hasta olur dedi

Ya eşim morali bozulunca yırttı attı bakma fırsatım olmadı detaylı olarak özelde yaptirdik e nabizda gözükmüyor

Evet devlet hastanesi canım pol.doktor daha erken 1 yıl olmamış ama görüş dedi yaptırabilirsin diye yönlendirdi adetliyken mi gitmek lazım
Canım eger devlet yapıyorsa bence devlette yaptır derim yani dediğim gibi aynı işlem zaten şu anda da 15 bine yakın tutuyor özelde bende devlete başvurmayı düşünüyorum

Evet canım var gibi görünüyor keşke kan verip netleştirsen böylede sende sıkıntıya giriyorsun
Pazartesi vericem inşallah 😍 Ya ben düşükten snra çok takıntı yaptm etrafımdaki herkes ya hamile ya doğum yaptı yeni o yüzdn çok takıyorum malesef istemesemde takıyorum elimde değil yani 😞

Canım eger devlet yapıyorsa bence devlette yaptır derim yani dediğim gibi aynı işlem zaten şu anda da 15 bine yakın tutuyor özelde bende devlete başvurmayı düşünüyorum
İlaçlarla beraber toplam 5bin tuttu, mikrocipte 8bindi. Yasadigim şehirde devlette kadın doğumu geçtim diğer bölümlere zor randevu alıyoruz ve devlet hastanesinde ki doktorlara güvenimiz yok pek

İlaçlarla beraber toplam 5bin tuttu, mikrocipte 8bindi. Yasadigim şehirde devlette kadın doğumu geçtim diğer bölümlere zor randevu alıyoruz ve devlet hastanesinde ki doktorlara güvenimiz yok pek
Devlette yapılan aşılamayla gebe kalan çok canım hatta buradaki bir arkadaşımızda yanılmıyorsam devlette yaptırdı ve hamile mikroçip le 8 bine yapanı zannetmem canım eger hapla yapılacaksa olabilir ama iğneliyse 8bine yapmazlar zaten sadece çip 2bin lira

Sevgili aşılamada tecrübe sahibi hanımlar
Konuyu baştan okudum ama süreçle ilgili tam bilgi sahibi olamadım.
Merak ettiğim eş durumu, aşılama olduğun gün mü aliniyor eşten sperm ?
Kaç günlük sprem isteniyor acaba ?

Sevgili aşılamada tecrübe sahibi hanımlar
Konuyu baştan okudum ama süreçle ilgili tam bilgi sahibi olamadım.
Merak ettiğim eş durumu, aşılama olduğun gün mü aliniyor eşten sperm ?
Kaç günlük sprem isteniyor acaba ?
2-3 gün cinsel perhiz isteniyor canım aşılama olacağın günde eşinden örnek alınıyor yani aşılamadan 2-3 gün önce ilişki yasağı oluyor

X