Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Malesef bugün kan verdim negatif Kendiliğindn denicem ama aşılama yaptırmıcam
Canım benim hiç canını sıkma rabbim bir kapıyı kapatır diğerini açar bende bugün 10.günde negatif görünce ağlamaktan gözlerim şişti bide benim 2. Aşılamamdı buda tutmadı sanırım Allaha tevekkül etmekten başka çaremiz yok rabbim seninde kucağını tez vakitte doldursun inşallahh

Amiiiin canım ben bi daha yaptırmıcam kendiğindn olsn dua edicm düzenli bakalm

Canım hakkında en hayırlısı olsun, doğru zamanda mutlaka gelecek, inşallah nasip olacak,ben de her duama seni katacağım, kalbini ferah tut, vardır Allah’ın bir bildiği
Canim sen aşılama sonrais gün aşırı ilişkiye devam ettin mi bizim 1 kez oldu aşılama soneasi ya eşimin isi dolayisiyla hiç olmadi

Bugün doktor bana enox kan sulandırıcı ve progestan fitil yazdı , progestanı 12. Haftaya kadar,enoxu doğuma kadar (250 iğne ) kullanacağım ,iğne fobim var ama başım döne döne yapıyorum mecburen, Allah hiçbirimizin emeklerini boşa çıkarmasın

Kan pıhtılaşması mı var sende? Doktor test yapıp mı verdi kan sulandırıcı

Amin canım benim sağlıkla doğsun inşallah güzel bir yoldasın rabbim kolaylık versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…