Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Canım sen naptın varmı bir gelişme
Ben daha test yapmadım canım 14 gün sonra dedi doktor ama cumartesi sabah yapmayi düşünüyorum sen neden bu kadar kesin konuşuyorsun kan verdin mi yada doktorunla gorustun mu

Ben daha test yapmadım canım 14 gün sonra dedi doktor ama cumartesi sabah yapmayi düşünüyorum sen neden bu kadar kesin konuşuyorsun kan verdin mi yada doktorunla gorustun mu
Canım önceki aşılamamda biliyorum doktorum varsa 10. Gün bile çıkar bize kesin sonuç için 12 veya 14. Gün diyoruz demişti yani döllenme den 9-10 gün sonra kana geçtiğini söyledi

Adetin 2. Veya 3. Günü gidiyorsun canım ilaca başlıyorsun yumurtaların belli bir boyuta gelince çatlatma iğnesiyle çatlayıp 36saat sonra aşılamanı yapıyorlar adetliyken gitmelisin canım

kızlar birde benim 8. Günüm belim çok ağrıyor sol kasığım akşama kadar hep battı iğne gibi normal mi bu

Canım önceki aşılamamda biliyorum doktorum varsa 10. Gün bile çıkar bize kesin sonuç için 12 veya 14. Gün diyoruz demişti yani döllenme den 9-10 gün sonra kana geçtiğini söyledi
Yani kan testi verip negatif i gördün mü sen . Yoksa kaset test te çıkmayınca tamam mı dedin . Çünkü daha sonra belli olan bı sürü mesaj okudum. Ben kaset testi erken yapsam negatif olsa bile 14 gün sonra kan vereceğim . Doktorda kan da görelim demişti

kızlar birde benim 8. Günüm belim çok ağrıyor sol kasığım akşama kadar hep battı iğne gibi normal mi bu
Canım inan herşey çok normal . Bı gün dibine kadar belirti yaşarken bı gün hiç bişey olmuyor bunların hepsi ilaçların da etkisi tek sebebi bebek diyemeyiz . Ama inşallah bebeklerimiz ordadır ve bize tutunmustur

Kan vermedim canım ama inanılmaz adet sancısı çekiyorum iki gündür oldum olucam bugünde negatif ti testim yani benim pek umudum kalmadı

Kan vermedim canım ama inanılmaz adet sancısı çekiyorum iki gündür oldum olucam bugünde negatif ti testim yani benim pek umudum kalmadı
Canım inşallah vardır adet ağrısı sandığın bebişindir aynı anda aşılama olduk diye hatırlıyorum bende yarın direk kan vercem inşallah burda isteyen tüm kadınların rabbim kucağını boş bırakmasın

Teşekkür ederim ,evet ilk aşılama canım
Allahım resmen dizi izler gibi bütün yazışmayı okudum, resmen gözlerim doldu
bana özelden hangi hastane ve doktor olduğunu yazar mısınız, ben size mesaj gönderiyorum şimdi
Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsiiiin

Adetin 2. Veya 3. Günü gidiyorsun canım ilaca başlıyorsun yumurtaların belli bir boyuta gelince çatlatma iğnesiyle çatlayıp 36saat sonra aşılamanı yapıyorlar adetliyken gitmelisin canım

Teşekkür ederim canım

Eğer yumurta geliştirici iğnelerle tedavi göreceksen adetin 2. Veya 3. Günü başlanıyor tedaviye.

Kızlar 21 Temmuz ovitrelle oldum 22 Temmuz aşılama oldum bugün öğlen sonrası test yaptım böyle cıktı bakar mısınız lütfen

Nihavendd canım sen kaçıncı günde yapmıştın testi çok geride kaldı tekrar söyler misin?

Kızlar 21 Temmuz ovitrelle oldum 22 Temmuz aşılama oldum bugün öğlen sonrası test yaptım böyle cıktı bakar mısınız lütfen Eki Görüntüle 3282036
Canım yarın sabah ilk idrarla bir daha bu testten yap,o silik çizgi koyulaşacak mı bir bak ,benim de böyleydi sonraki iki gün birdaha yaptım o silik çizgi gitgide koyulaştı ,inşallah olmuştur seninki de

Ben 5 gündür sürekli adet sancısı çekiyorum ,ona bakma, son ana kadar umutlu ol canım,olacak inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…