Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Canım senin akıntı durumun neydi . Ben de oda yok 2 3 gündür
12. Gün yaparım canım doktorum 12.günde yap demişti sen ne zaman yapacaksn

Senin belde veya kasıkta ağrın oluyomuydu? Ve göğüslern nasldı? Bende kasık ve bel ağrısı çok dazla ama göğüslerimde hiçbir değişiklik yok
Bel ve kaşık ağrım hep var ama göğüsüm ve göğüs uçlarım aşırı ağrıyor canım,halâ ağrıyor

Bel ve kaşık ağrım hep var ama göğüsüm ve göğüs uçlarım aşırı ağrıyor canım,halâ ağrıyor
Benm adetn 1 gün önce hep acırdı şuan 3 gün var belki ondn ama belim hiç ağrımazdı aşılamadn 8-9 gün snra bel ağrım oldu çok fazla ayakta olunca özellikle çok ağrıyo korkuyorm şuan da test yapmaya 12. Gün bugün doğru sonuç verir mi acaba ? Bide kahve içtim daha yeni bişey olur mu? Yoksa gidip alıcm yapıcam

Hyırlı olsun keseyi görünce haber verin hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun. benimde yarın 3. aşılamam olacak dua edin olurmu tek yumurtam gelişmiş sadece

Bence belli olur canım 12. Günde benim doktorum belli olur demişti

Hyırlı olsun keseyi görünce haber verin hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olsun. benimde yarın 3. aşılamam olacak dua edin olurmu tek yumurtam gelişmiş sadece
Allah sağlıkla nasip etsin inşallah ,dua edecem tabii ki, tek yumurta da yeter,inşallah gönlünüzdeki olur çok teşekkür ederim bu arada

Valla ben de kahve içmiştim hem de iki kere, inşallah bişey olmaz, bence yarını bekle ,ne kadar geç o kadar doğru sonuç, yarın ilk idrarla yap ,inşallah çift çizgi olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…