Aşılama yaptıracaklar toplanalım

Hayırlısı olsun hakkınızda, vardır bir zamanı, Rabbim en kısa zamanda nasip eder inşallah, benim ilk aşılamam tutmuştu bi kızım var, şimdi bu ikinci aşılamam, ilki de zübeyde hanımdaydı
Yaaa ne güzel Bnim sonuç negatif ama midem bulanıyo çok yorgun hissediyorm ve kasıklarm hala ağrıyo acaba aşılama değil de ondn snrakilerdn biri mi tuttu ki diorm bilemedm yarın adet olcm bakalm

Kizlar biz aşılama yaptıralı 6 gün oldu ama 2 gündür aşırı derece de bi koku hassasiyeti var ve bugün göğüs uçlarım sızlıyor birazda sistiler acaba tuttu mu ki

Kizlar biz aşılama yaptıralı 6 gün oldu ama 2 gündür aşırı derece de bi koku hassasiyeti var ve bugün göğüs uçlarım sızlıyor birazda sistiler acaba tuttu mu ki
Hevesini kırmak istemem canım ama benimde 8.gün başlayan göğüs ağrım olmuştu çok ağrımıştı hatta ilk defa bu kadar ağrıdığını bilirim bulantım oldu kasık ağrım oldu ama malesef tutmadı benim inşallah senin tutmuştur

Bulantı kasık ağrısı yok bende sadece ilk gün kasık ağrısı oldu

Selam kızlar,
Ben de aşılama yaptırmayı düşünüyorum.Zamani nasıl oluyor?Adet zamanından sonra mı oluyor bir süresi var mı.Gecen hafta reglm bitti.Randevu alıp doktora gideceğim. Ona göre randevu alayım.

Adet zamanı bitince oluyor ama yumurta geliştirici bir iğne vurmaya ihtiyaç varsa onu adet günlerinde kullanmaya başlıyorsun doktor seni durumuna göre yönlendirir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…