Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Benimde asilama gunuyle birlikte 12.günüm. Idrar testim negatif. Sonradan golgeli bir ikinci cizgi cıktı ama ona guvenmiyorum. Bir belirtim de yok. Benim de tutmadi sanirim bu ikinci aşılamamdi. Üçüncü icin hazir degilim

Hayirlisi diyelim regl olmayana kdr umut var

Ay şuan gerçekten benim 2.icin umudum azaldı ya insallah pozitifdi olur sorun neydi sizin

Sen bence 4 kez dene aşılama en kotu 4.cu olur inşallah klomen mi kullandın acaba ignemi
Ben ilkinde femara ikincisinde letrol kullandm. Yumurtam cok cabuk ve yeterli gelişiyor onda da bie sıkıntı yok. 3.yu denerim ama 4.ye pek sicak bakmiyorum. Ennazindan para biriktirip tüp bebek yaptiririm.

Kizlar mrb.benimde carsamba gunü 2. Aşılamam yapildi 1.asilamam kimyasal gebelik oldu ama hic umudum yok.cünkü 2 tane olgun yumurtan vardi pazartesi gecesi catlama ignem yapildi ama hic akinti agri olmadi.carsamba günü asilama sirasinda doktor bir baktiki 1 tanesi kist olmus 1tanede 13mn yumurta var emin olamadik ama muhtemelen 18mm olan yumurta büzüşmüş olabilir yada digeri catladi bu yeni bir yumurta acikcasi bu ayki aşılamada olmadi gibi cünki catlamis olsa rahimde sivi olurdu..doktorda sasirdi normalde 20mm olaninda catlamasi lazimmis kist olmus..bugün asilamanin 3.günü hicbir belirti yok.olursa mucize olucak.kizlar tavsiyem asilama oncesi muhakkak yumurtaniz catladimi diye baktirin.

Vala haklisin biz devlette oluyoruz bakmiyorlar direk gününde asilamaya aliyo sans vala

Vala haklisin biz devlette oluyoruz bakmiyorlar direk gününde asilamaya aliyo sans vala

Valla canim Allahin gücübe gitmesin kumar gibi oluyor. Ben birde özelde yaptiriyorum.kadina yalvar yakar baktirdim. Kendide sasirdi 2 ihtimal var ya yumurtam catladi ve yeni 13mm yumurta oldu ya da kücüldü.ama catlasa rahimde sivi olurdu.birde bu sefer canim cok yandi ve ilk gün kanamam oldu fazla.aradim olnamasi lazimdi dedi.

Reactions: Cac
Bi sorum olcakti hamile degilim diye agir kaldirdim bugun kasiklarim agrimaya basladi ve kahverengi akinti geldi sizce ne olabilir

Cok fazla kurcaladiysa kanama oluyo benimde ilk asilamada olmistu ama cok kurcaladi ileri surdu aleti olmadi dedi ultr odaya aldilar sonra karinda bakti bide yine alet soktu .ilk gun bi kac damla geliyormus ama devam edwn kanamalar doktor kontrolu gerek demislerdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…