Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Hiç bir zaman umudunu kaybetme canım rabbime dua et bol bol herşeyin hayırlsını iste er yada geç olucak bn inanıyorm hepimize rabbim sabır versin inşaallah
Amin kuzum inşallah Rabbim bizlerede nasip etsin o güzle duyguyu sanki yüzüm çöktü gözlerimin altı karardı bi fersizlik var bi ışık versin Rabbim bizede

Kızlar bugün klomenin 6.gunu dün bitti 5 gün kullandım.ama yumurta büyümemiş doktor haftaya gel dedi coknsinirlerim bozuldu doktor nie geldiniz der gibi kızdı hafta sonuna denk geldi kimse bilgi vermedi klomeni kafama göre kullandım bugün doktor mümkün değil bilgi verilir diyor sanki yalan soylicez
Sinirlenme ozelde doktor seni normlde cagirmiyormu şu gunler gel diye.daha yeni bitti ilac kucuk olcak tabi regl 3.gunu gittimizda bizi alttan muayenede 5 yada 7 mm bazen 8 10 arasi cikiyo 4 gunde bir cagiriyo ilk asilama da ilaca tepkim hemen oldi adetin 12 gununde catlatma vurdu ama ikimci asilamada yumurtam tam zamaninda gelisti ilaca alisti gec olustu normal 28 gunde regl goren biri adetin 14 ve 17 gunleri arasi yum catlar. Bi arkadaş vardi bizim yum 14 13 iken doktir sende yum goremiyorum dedi ikikere muayene oldu sonra 3.muayenemiz de kiz yum yok bakalim bana ne dicek derken bizim yum 17 18 iken kizinki birden 16 mm olmustu büyümemiş diye sinirlenme birden buyuyo hatta ben regl 2 gunu gittim 10 olctu 3 gun snra gtittm 11 dedim bu hic buyumuyormu 4 gun sonra gittik 13 olmus en sonda 17.5 olmustu ikinci yum takibim daha yavas oldu gelisti ayycokuzun yazdim ama ins okursun:halay::halay:

Sinirlenme ozelde doktor seni normlde cagirmiyormu şu gunler gel diye.daha yeni bitti ilac kucuk olcak tabi regl 3.gunu gittimizda bizi alttan muayenede 5 yada 7 mm bazen 8 10 arasi cikiyo 4 gunde bir cagiriyo ilk asilama da ilaca tepkim hemen oldi adetin 12 gununde catlatma vurdu ama ikimci asilamada yumurtam tam zamaninda gelisti ilaca alisti gec olustu normal 28 gunde regl goren biri adetin 14 ve 17 gunleri arasi yum catlar. Bi arkadaş vardi bizim yum 14 13 iken doktir sende yum goremiyorum dedi ikikere muayene oldu sonra 3.muayenemiz de kiz yum yok bakalim bana ne dicek derken bizim yum 17 18 iken kizinki birden 16 mm olmustu büyümemiş diye sinirlenme birden buyuyo hatta ben regl 2 gunu gittim 10 olctu 3 gun snra gtittm 11 dedim bu hic buyumuyormu 4 gun sonra gittik 13 olmus en sonda 17.5 olmustu ikinci yum takibim daha yavas oldu gelisti ayycokuzun yazdim ama ins okursun:halay::halay:
Ay canım gerçekten çok sagolasin şuan nasıl rahatlattiın beni mrrak ediodum insallah benimkide oyle buyur demkki bida benim 2.oldugu icin ilaca aliamis....üzüldüm.cikinca bugün domtordan bide kadın kızar gibi niye geldiniz deyince nevrim döndü

Ay canım gerçekten çok sagolasin şuan nasıl rahatlattiın beni mrrak ediodum insallah benimkide oyle buyur demkki bida benim 2.oldugu icin ilaca aliamis....üzüldüm.cikinca bugün domtordan bide kadın kızar gibi niye geldiniz deyince nevrim döndü
Yok yok üzülme olcak sen ona inan bu ara kahve cay meşrubat icme yumurtan kaliteli olmasi icin zararli seylerden uzak dur

bebek olması için çoçuk olması için çocuğu olmayan peygamber bebeğin sağlıklı dua çocuk olmasi Otuzdokuzuncu Menâkıb: Hazret-i Fâtıma-tüz-zehrâyı “radıyallahü teâlâ anhâ” hazret-i Alîye “radıyallahü teâlâ anh” tezvîc etdiklerinde buyurdukları vasıyyetleri beyânındadır.Yâ Alî! Gelini ilk hafta, yoğurt yimekden, ayran yimekden, sirke ve ekşi yimekden men’ et! Hazret-i Alî “kerremallahü vecheh”, “Yâ Resûlallah! neden ötürü bu şeyleri vermemem gerekdir”, diye sordu. Buyurdu ki: (Ondan dolayı ki, turşu ve yoğurt ve ayran, rahmde evlâd olmasına mâni’ olur.Evde bir hasır olması, doğurmayan kadından iyidir.) Hazret-i Alî, dedi ki: Yâ Resûlallah! Sirkenin illeti nedir. Buyurdu ki: (Sirke yiyen kadının hayzı zahmetli olur ve temizliği uzar. Keşenç yimek, hayzı karında habs eder. Eğer Hak Sübhânehü ve teâlâ hazretleri bir evlâd verirse, doğumu zor ol

Nette yazınca cikiyo devamı ben ilk haftadan sey anladim regl zamani bitti asilamadan 4 gun sonrasına kadar ayran yogurt turşu sirke yemedim süt ictim yumurta yedim zaten benim kullandığım folik asit icinde de kalsiyum d vitamini vardi 1 .5 2 hafta yemedim sayılır Allah gönlümüze gore versin bu ayida boyle denedim artik pazartesi görücez beta hcg vercem kan

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayy şuan tam meyve suyu iciyodum:)çay da mı icmeyim
Kafeinden uzak durun diyorlar ben misafir gelmedik ce cay içmedim kahvede bagimlilik var bende isyeri aliskanligi asilamaya 3 gun kala ve asilamadan 2 gun snra turk kahvesi ictim sade 5 gun kahvesiz gecti suan yine iciyorum turk kahv bebis olursa onuda birakcam bi sekilde icen varmis gunde 1 tane gebelikte bile ama içmemeye ozen göstericem

Kafeinden uzak durun diyorlar ben misafir gelmedik ce cay içmedim kahvede bagimlilik var bende isyeri aliskanligi asilamaya 3 gun kala ve asilamadan 2 gun snra turk kahvesi ictim sade 5 gun kahvesiz gecti suan yine iciyorum turk kahv bebis olursa onuda birakcam bi sekilde icen varmis gunde 1 tane gebelikte bile ama içmemeye ozen göstericem
Küçük fincan ya heralde o çok etkilemez ama olsunda fedakarlık yaparız

• Beğen
Reactions: Cac
Sabah yapilan gebelik testi koskoca negatif gecen ayin aynisini yaşıyorum :kızgın::KK61: ayni carsamba asilama 10.gun gebelik testi negtf artik carsamba regl gelir dejavu oldum gecen ay tekrarlandi sanki

Sabah yapilan gebelik testi koskoca negatif gecen ayin aynisini yaşıyorum :kızgın::KK61: ayni carsamba asilama 10.gun gebelik testi negtf artik carsamba regl gelir dejavu oldum gecen ay tekrarlandi sanki
Üzülme arkadasim Hayirlisi neyse hakkinda o olur insallah.kacinci asilamandi?

• Beğen
Üzülme canım herşeyin hayırlısı 3. 4. Aşılamada tutanlar var zamanı var demekki anlayabiliyorum seni çok zor bi süreç Allah yardımcımız olsun tez zamanda bizimde yüzümüzü güldürür inşallah

Canim 10.gun normal şartlarda erkn 12.gun yapsan bide bekle bakalim

• Beğen
Canim 10.gun normal şartlarda erkn 12.gun yapsan bide bekle bakalim
Ins öyledirde doktor hnm icimde bu ayda spektur nedir o aleti birakti gitti 3 dkk onla yattim ayy vala zor bu yerden aksilik olcak . Gecen ayi yasiyorim dejavuuu valla dejavuu yarinda yapcam pazarda yapcam sabah test 5 tane testim var .onlar bitsin bu predictor earlyden memnunlar bidahakine ondan alcam

Ins öyledirde Gecen ayi yasiyorim dejavuuu valla dejavuu yarinda yapcam pazarda yapcam sabah test 5 tane testim var .onlar bitsin bu predictor earlyden memnunlar bidahakine ondan alcam
Zaten 12.gun varsa çıkar inşallah kuzum hasta olmadigim sürece bi umut var ben tam 12.gun hasta olmustum

• Beğen
X