Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Cok fazla kurcaladiysa kanama oluyo benimde ilk asilamada olmistu ama cok kurcaladi ileri surdu aleti olmadi dedi ultr odaya aldilar sonra karinda bakti bide yine alet soktu .ilk gun bi kac damla geliyormus ama devam edwn kanamalar doktor kontrolu gerek demislerdi

Bende cok zorlandim canim cok acidi ilk gün oldu kanama ama baya fazlaydi akintiyla birlikte geldi artik akintimiydi iceri enjekte ettigi spermmiydi bilemiyorum.ilk asilamada hic acimadi. Spermi enjekte ederkende yanma oldu cok.bilemedim

• Beğen
Reactions: Cac
Kizlar mrb.benimde carsamba gunü 2. Aşılamam yapildi 1.asilamam kimyasal gebelik oldu ama hic umudum yok.cünkü 2 tane olgun yumurtan vardi pazartesi gecesi catlama ignem yapildi ama hic akinti agri olmadi.carsamba günü asilama sirasinda doktor bir baktiki 1 tanesi kist olmus 1tanede 13mn yumurta var emin olamadik ama muhtemelen 18mm olan yumurta büzüşmüş olabilir yada digeri catladi bu yeni bir yumurta acikcasi bu ayki aşılamada olmadi gibi cünki catlamis olsa rahimde sivi olurdu..doktorda sasirdi normalde 20mm olaninda catlamasi lazimmis kist olmus..bugün asilamanin 3.günü hicbir belirti yok.olursa mucize olucak.kizlar tavsiyem asilama oncesi muhakkak yumurtaniz catladimi diye baktirin.
Canim bende sordum genelde bakikmiyo dediler bide ozelde oldum o kadar para verdim anlamadim yani . Bende bide erken catlama ihtimali var yani catlatma ignesinden once agri hiss etmisdim doktora soyledin oda yumurtanin 48 saat yasama ihtimali var dedi bense 24 oldugunu biliyordum neyse allah hakkimizda hayirlisini etsin :)

Canim bende sordum genelde bakikmiyo dediler bide ozelde oldum o kadar para verdim anlamadim yani . Bende bide erken catlama ihtimali var yani catlatma ignesinden once agri hiss etmisdim doktora soyledin oda yumurtanin 48 saat yasama ihtimali var dedi bense 24 oldugunu biliyordum neyse allah hakkimizda hayirlisini etsin :)

Cok iyi proflar bile 12 saat diyor hakkimizda hayirlisi.benim asilamanin 3günü biraz once sırtımin ust tarafi baya agridi ama belirti degil tabi sen ne durumdasin

Asilama dun oldum dunden kasik agrilarm var ani haraketler yapinca daha kotu oluyo o yuzden dinleniyorum :) tabi ilk olunca pek bi sey fark etmiyo :)

Asilama dun oldum dunden kasik agrilarm var ani haraketler yapinca daha kotu oluyo o yuzden dinleniyorum :) tabi ilk olunca pek bi sey fark etmiyo :)

Kasik agrisi iyiye isaret canim.dinlen bol bol. Ananas ye tutunmayi sagliyormus . Ben günde 2 dilim yiyorum

Hayirlisi olsun.Kasik agrilarin ara ara olcak ve gaz da oluyo cok agir kaldirma dinlen biraz

Hayirlisi olsun.Kasik agrilarin ara ara olcak ve gaz da oluyo cok agir kaldirma dinlen biraz
Sizde asilamaylami hamile kaldiniz? Doktor 8i test yap dedi asilamanin 15 gunune denk geliyo fakat en erken ne zaman oyrenirim diye simdiden icim icimi yiyor :)

Sizde asilamaylami hamile kaldiniz? Doktor 8i test yap dedi asilamanin 15 gunune denk geliyo fakat en erken ne zaman oyrenirim diye simdiden icim icimi yiyor :)
Yok ben hamile degilim ikinci asilamayi oldum sade .12.gun biz devlette oluyoruz kan testi istiyorlar bizden asilamadan 12 gun snra ama bazıları asilamadan 10 gun snra bile ogreniyo en güvenlisi tabi 14 .gun testi

Çok canım sıkkın kızlar ne yapıcamı hiç blmiyorum. Tüp bebek tedavisne bşlamıştım dün doktora gttim 2 yumurtam var ve daha ufaklar. Yüksek dozda aldım birde iğneleri pazartesi tekrar bakıcak ne durumda yumurtalsr

Kizlar ben cuma asilama olmustumya iki gun kasik agrisi oldu gece uyurkende ayaklarimi duz uzatinca agri oluyodu dizimi bukup uyuudum sabah biogest koydum agri gecti normalmi sizce? :) ay ben cildiricamya beklemekden daha iki gun oldu :KK43:

Kizlar ben cuma asilama olmustumya iki gun kasik agrisi oldu gece uyurkende ayaklarimi duz uzatinca agri oluyodu dizimi bukup uyuudum sabah biogest koydum agri gecti normalmi sizce? :) ay ben cildiricamya beklemekden daha iki gun oldu :KK43:
Normal sirt usti yatarken bile agri oluyo bazen 2 kere asilama olduğum icin 2 gunde vucudunu bu kadar dinleme uzulursun sonra stress yok

Sabahtan beri regl agrisi var yarin kan testi veremeden regl olcam sanirim:KK42:

X