Gebeliğe Hazırlık Aşılama tedavisi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar birşey soracagım ya daha öncede konu açmıştım öncelikle şunu belirteyim iyi hastanelerde bu tarz durumlar olmaz ama bulundugum sehirdeki özel hastane para için herşeyi yapar. bu ay aşılama olacaktım benim eşim istemiyor ya spermler karışırsa diyor bende haberlere baktım bir professore 3 yıl ceza verilmiş bundan oluyormuş yani öyle şeyler kararsız kaldım eşimde diyo ilaç iç aşılama olma dogal deneyelim napsam acaba bir taraftanda yok öyle şeymi olur o kadar para verdim olayım diyorum yol gösterin kızlar il dışına o kadar uzun sürede çıkamam

Kızlar birşey soracagım ya daha öncede konu açmıştım öncelikle şunu belirteyim iyi hastanelerde bu tarz durumlar olmaz ama bulundugum sehirdeki özel hastane para için herşeyi yapar. bu ay aşılama olacaktım benim eşim istemiyor ya spermler karışırsa diyor bende haberlere baktım bir professore 3 yıl ceza verilmiş bundan oluyormuş yani öyle şeyler kararsız kaldım eşimde diyo ilaç iç aşılama olma dogal deneyelim napsam acaba bir taraftanda yok öyle şeymi olur o kadar para verdim olayım diyorum yol gösterin kızlar il dışına o kadar uzun sürede çıkamam
ben sana daha önce bu konuyla alakali cvp vermis olabilirmiyim aceba arkadasim? yine birisi böyle bir soru sormustu, senmiydin bilemedim. ama ismin yabanci gelmedi

Ikinci asilamayi oldum eve geldim uzaniyorim inşAllah bu sefer iyi haber vercem ama yine 15 dk yatamadım 5 dk yatirdilar sira vardi devletin de o yönü kötü disarda bi 10 dk oturdum yan uzanma eve geldim simdi uzandim
hayirli olsun arkadasim, insallah bu sefer hayirli haberler alirsin. iyi dinlenmeler sana canim dikkat et kendine

• Beğen
Reactions: Cac
ben sana daha önce bu konuyla alakali cvp vermis olabilirmiyim aceba arkadasim? yine birisi böyle bir soru sormustu, senmiydin bilemedim. ama ismin yabanci gelmedi
bendim canim bendimde dun asilama olan bir arkadas dedi olabiliyor ben isin icindeyim dedi ama devlet hastanesi yapmaz dedi esimde istemiyor bu yuzden igne o asilama olma diyor

Ikinci asilamayi oldum eve geldim uzaniyorim inşAllah bu sefer iyi haber vercem ama yine 15 dk yatamadım 5 dk yatirdilar sira vardi devletin de o yönü kötü disarda bi 10 dk oturdum yan uzanma eve geldim simdi uzandim
Arkadaşım bu işin yatıp yuvarlanma ile alakası yok. Rahim içine gitti mi gitti. Sana tavsiyem 3 gün üst üste cinsel birliktelik.çok ağır işler yapma yaşantına devam et.

n
bendim canim bendimde dun asilama olan bir arkadas dedi olabiliyor ben isin icindeyim dedi ama devlet hastanesi yapmaz dedi esimde istemiyor bu yuzden igne o asilama olma diyor
canim inan anlamadim nasil igne o asilama olma diyor? esin spermler karisir diyemi istemiyor?

Bugun asilmanin 2 gunu hic bise hissetmiyorum asilamada da bise hissetmedim doktor asistandi .gecen sefer 5 gun bisiler olmustu agri sızı. Doktorda icimde spektur mudur nedir ilk yerleştirildiği aleti birakti gitti 3 dk onla durdum geride gelmedi de snradan dedim benum icimdw bise kaldi geldi hemşire çıkardı bi akntı oldu vala bu ayda bos gibiyim

Amin canim insallah.ilk asilamami 9 ayda yaptirdim tutmadi,sonra kasim ayinda tuttu düsük yaptim,bir Ay Ara verdim aralik ayinda yine yaptirdim.cok Ara veremedim aralarinda tutma olasiligi daha yüksek oluyormus diye duymustum

aşılama ne kadara mal oluyor acaba bu ay tutmazsa bende düşünüyorum :)?

aşılama ne kadara mal oluyor acaba bu ay tutmazsa bende düşünüyorum :)?
insallah tutmus olur, ve hic gerek kalmaz asilamaya canim. asilamada bizim hastane 1250 TL tuttu+ fostimon igneleri yaklasik 500 TL tuttu+ catlatma ignesi 100 TL tuttu. yaklasik 1800-200 TL arasi tutuyor canim.

canim karisik yazmisim gercekten evet esim karisir diye istemiyor diyorki tedavi icin igneleri ol ama dogal yontemle deneyelim asilama olma diyor
anladim canim, esinle beraber git bence doktora ve bunu beraber doktora söyleyin. bizimde aklmiza aceba karisirmi diye düsünceler geldi ama doktora beraber sorduk ve doktorumuz bize güven verdi yaptirdik. yani zaten normal dogal yolla olsa hic gerek kalmaz asilamalara. insallah senin dogal yolla olur, olmazsa bence cok uzatma beraber gidin doktora sorun ve beraber konusursunuz bir sonuc bulursunuz elbet.

anladim canim, esinle beraber git bence doktora ve bunu beraber doktora söyleyin. bizimde aklmiza aceba karisirmi diye düsünceler geldi ama doktora beraber sorduk ve doktorumuz bize güven verdi yaptirdik. yani zaten normal dogal yolla olsa hic gerek kalmaz asilamalara. insallah senin dogal yolla olur, olmazsa bence cok uzatma beraber gidin doktora sorun ve beraber konusursunuz bir sonuc bulursunuz elbet.
Merhaba, aşılamayı nerede yaptırmıştınız acaba?

canım gittim sordum doktora dediki olmaz öyle birşey eskiden malatyada olmuş ama doktor kendi spermini kullanmış dedi olsa hastane anahtarı size verir bende dedim ne anahtarı istiyorum nede öyle birşey olsun:)

X