AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

Benim de aşılama sonucum negatif… beta hcg 0.46 çıkmış çok şaşırdım bu kadar ağrıya belirtiye kesin vardır diyordu bir yanım. Neyse artık sonraki maçlara bakacağız. Sol tarafta da böbreğime doğru yayılan ağrım var belki de çatlamadı bilmiyorum sorguluyorum biraz her şeyi doktorumla konuşacağım.

üzüldüm Allahtan ümit kesilmez pozitif sonuç alana kadar devam

Merhaba. İnşallah mutlu haberi tez zamanda alırsınız. Ben de 2,5 yıllık evliyim. Aşılama önerdi doktorlar. Devlette yaptirdiysaniz şartları neler bahsedebilir misiniz? SGK borcu olup olmaması vs onemli mi bilginiz var mı acaba

Sonucum 1 ocakta kanda negatif çıktı akşamına adet oldum. 2. Kez aşılama için klomen başlandı 11 aralıkta yumurta büyüklüğüne bakılacak. İlkinde çatlatma iğnesi de yapılmamıştı ve klomeni de saati saatine kullanmamıştım. Benimle birlikte aşılama yapılan arkadaşın pozitif çıktı, nasip kısmet. Benimle aynı süreçte olan varsa görüşebiliriz

İlk asilamalari mi pozitif çıktı. Bende ilk aşılamaya baslayacagim. Adetim 3. Günü gittik 2 Ocak salı. Vitamin folik asit gibi ilaçlara başladık bu salida çağırdı ama süreç nasıl ilerleyecek hiçbir fikrim yok. İlk olduğu için oranın düşüklüğünden dolayı tutmayacak gibi geliyor

ben de adetimin 3. Günü gittim 3 ocakta. Beni adetimin 11. Günü çağırdı ama bu sürede bana klomen başlandı 5 gün akşamları kullanıyorum her gün aynı saatte. 11. Gün yumurta büyüklüğüne göre beni ertesi gün ya da pazartesi çağırabilir. Benimle aşılama olan arkadaşın 18 mm ulaşınca çatlatma iğnesi verildi 1 gün sonrada aşılama oldu. Önemli olan yumurta büyüklüğü ve çatlatma zamanı.benim geçen ay persembe 14 mm dendi pazartesi gel dediler 16 mm di Salı gittim yumurta çatlatmıştı kendiliğinden çatlatma iğnesine gerek kalmadı ama aşılama biraz geç yapılmış oldu.

evet arkadaşın ilk aşılamsıydı benimle aynı.hastanede bazen sohbet ediyoruz 7. Aşılamasına gelen de vardı hersey Allahın ol demesiyle oluyor vaktini bekliyor.

Bana femera başlandı 5 gün kullanacağım. Salı kontrole gideceğim. Çok mahremiyet girmiş olmayacaksam sizin sebeb ne. Bizde başta eşimde sperm ileri hızı yavaş denildi sonra baya tedavi gördü. Değerler iyi oldu benim hsg temizdi herşey yolundaydı bu son muanede spermin yumurtaliklara gittiği yerde kist var sperm geçişini engelliyor olabilir dedi doktor. Aşılama en etkili yol olur dedi. Yumurtalıkların kaliteli dedi. Ama herşey sanırım olumlu hile olsa biraz nasip işi. Bende çok korkuyorum tutmaması dan

evet arkadaşın ilk aşılamsıydı benimle aynı.hastanede bazen sohbet ediyoruz 7. Aşılamasına gelen de vardı hersey Allahın ol demesiyle oluyor vaktini bekliyor.
Birde sizde ilaç sonrasında yumurtaliklarinizda ve belinizde ağrı oldu mu bwnim ilaç kullanmaya başladıktan sonra özellikle dün belime aşırı ağrı girdi sonra bakrim femera kullanan herkes aynı dertten yakınmış. Yumurta olgunlaştığı için mu ağrı yapıyor acaba.

Bn aslında yumurtlama tarihimi hep uygulamadan takip ediyorum ve sadece o gün ağrım oluyor onun dışında ilaçla birlikte birsey hissetmiyorum sadece ilaç içtikten sonra 15-20 dk mide bulantısı oluyor.her ay düzenli bir döngüm var eşimin değerleri biraz düşükdü bitkisel karışım ve promenk kullandık sonrasında değerleri ne durumda olduğunu bilmiyoruz direk aşılama oldu.

İnşallah bu aşılamada güze haber alırsınız. Kaç yıllık evlisiniz hiç korundunuz mu.

Merhaba 11. Gün idrar testim böyle çıktı tabi daha iyi görünsün diye ekranı kararttım acaba hamilelik olasılığı var mı

Eklentiler

• 20240107_111840.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 66
  • 20240107_110439.jpg
    152,6 KB · Görüntüleme: 64
Merhaba 11. Gün idrar testim böyle çıktı tabi daha iyi görünsün diye ekranı kararttım acaba hamilelik olasılığı var mı
Canım var gibi gözüküyor ama test bozuk olma ihtimali de var istersen bir tane daha yap. Tabi aşılamadan sonra hep 12. Gün diyorlar ama bir kan testinde verebilirsin

Merhaba aşılamdan 7 gün sonra değerim 1.20 idi 8. Gün değerim 0.800 yani negatif , yani bugün 11. Gün negatif olduğunu düşündüğüm için bir daha baktırma gereği duymamıştım ama sizin msjı görünce pozitife dönme ihtimali olabilir mi yani şaşırdım ve adınıza mutlu oldum

Canım var gibi gözüküyor ama test bozuk olma ihtimali de var istersen bir tane daha yap. Tabi aşılamadan sonra hep 12. Gün diyorlar ama bir kan testinde verebilirsin
Teşekkür ederim cevap yazdığınız için güğüslerde dolgunluk uçlarında hassasiyet ve ağrı (8. Günden beri başladı) bide kasıklarımda dünden beri şiddetli ağrı oluştu hala devam ediyor acaba aşılamanın yan etkileri oldu da şiddetli bi adet mi gelecek diye düşünüyorum artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…