AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

Selam şimdiden hayırlı olsun tedavin
Bende cumartesi aşılama olacağım
Gonalf kullanıyorum bende
Hadii hakkmz da hayır'lısı inşallah kızz

Bende 20 aralıkta aşılama oldum doktor 5 ocak dedi tarih olarak bana. Bel ve kasık ağrım var göğüslerimde ağrıyor ama hepsi ovitrelle etkisidir diye düşüniyorum. Çok heyecanlıyım

Ay
Bende 20 aralıkta aşılama oldum doktor 5 ocak dedi tarih olarak bana. Bel ve kasık ağrım var göğüslerimde ağrıyor ama hepsi ovitrelle etkisidir diye düşüniyorum. Çok heyecanlıyım
Ayyy hadi hayırlısı csnm canm benim
İnşallah bebiş seninledir
Nelere dikkat ediyorsun acaba

Olabildiği kadar kendimi yormuyorum. Aşılamadan sonra 2 gün duş almadım ve ağır kaldırmıyorum ama şuan var olan semptomlarım yüksek ihtimalle çatlatma iğnesinden kaynaklı

Bende aynı gün aşılama oldum benim 2. Bu kez gene olmayacak diye çok korkuyorum ama içimde kıpır kıpır inşallah tutunur bebeklerimiz

Sizin durum ile çok benzer olduğu için üye olup yazmak istedim. 18 aralıkta 16 mm ydi. 19 aralıkda tekrar çağırdı doktor çatlatma iğnesi ve sonrası aşılama olacaktı ama yumurta Salı günü çatlamıştı çarşamba 20 aralıkta hemen aşılama yapıldı.31 inde kan vermeyi düşünüyorum. İlk aşılamam.

Kızlar merhaba,
Ben 16 aralıkta asilama oldum. Bugün 12. olduğum günü sayarsak 13.gunum. 10. Günde gebelik testi yaptım fakat negatifti. Yani ikinci çizgi hiç yoktu. Tertemiz tek cizgi. Ayni zamanda ovulasyon testide yapıyorum. Bugun yine ovuladyon yaptimAma orda hala iki çizgi çıkıyor. İkinci çizgi silik ama çokta değil. 10.gunde gebelik testi negatif çıktığı için umudum yok gerçi hiç. Ayrıca adetim az bir zaman kaldı fakat ne gebelik ne adet için Bi belirti yok
Sadece sol yumurtalık tarafıma krampm girip girip çıkıyor üç gündür. Birde akintim oluyor. Böyle durum yaşayan var mı

Anladm canm çok teşekkürler verdiğin bilgiler için. Test günün ne zaman peki ☺

Bende aynı gün aşılama oldum benim 2. Bu kez gene olmayacak diye çok korkuyorum ama içimde kıpır kıpır inşallah tutunur bebeklerimiz

Doktor 5 ocak çarşamba dedi ama galiba 4 ocakta yapıcam . B blue2104 benimde 2. Aşılamam diğeri 2 ay önceydi bebek oldu ama kimyasal gebelik olarak düştü erken test yaptığım için varlığını öğrenmiş oldum düşen bebeğimin

aynı gün aşılamamız olmuş hayırlı haberler alırız inşallah Bana 14 gün sonra gel dedi doktorum, tabi ben sabırsız olduğum ve izin günümüze denk geldiği için 3 ocağa aldım randevuyu. Aşılama erken saatte olduğu için aşılama gününüde sayıyorum Bugün zor tuttum kendimi evde test yapmamak için

Hayrlı haberler alalım inşallah senden de canmm

aynı gün aşılamamız olmuş inşallah hayırlı haberler alırız bende evde test yapacağım fakat aşılamada kullandığımız ilaçlar 10-11. güne hormonları etkiliyormuş yanlış sonuç alabiliyormuşuz, tabii gelsinlerde heyecanla bekleyen bize anlatsınlar onu

umarım pozitiftir sonuç ben evde test yapmak için bir yandan çok istiyorum ilk aşılamam olduğu için heyecanlıyım fakat bir o kadarda korkuyorum negatif çıkarda test modum düşer diye. Benimde adetim yaklaştı pazartesi 28. günüm ve şuan adet belirtim yok, normal zamanda bacak ağrım olur fakat olmuyor. Siz olumlu düşünüp dua edin evdeki testi negatif çıkıp 15. gününde kan testi pozitif çıkanlar yazıyor :)

Moralini hiç bozma canım benimde aynı şekilde testim negatif çıktı. 5 gün sonra doktor kontrolüne gittiğimde. 74.31 ile hamile olduğumu öğrendim. Ve aynı şekilde benimde kramplarım oluyor. İçini ferah tut bol bol dua et inşallah bebeğin seninledir. Ümidini asla kaybetme☺

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…