AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

merhaba umarım en kısa zamanda istediğiniz sonucu alırsınız. ben hala pozitif sonuç arıyorum. bu ay adetim 5 gün gecikti ve yıllardan sonra ilk kez böyle bir şey olduğu için ister istemez umutlandım ve hatta kesin bu ay pozitif sonucu alacağım dedim. 2 geciktiğinde erken gebelik testi yaptım negatif. 4gün dün gecikti erken gebelik testi yaptım negatif. çok erken olduğu için çıkmıyor heralde dedim. bugün gittim hastanede kan verdim. 10 dk önce baktım sonuca yine ve yine NEGATİF. illallah geldi gerçekten. herkes kedi gibi çoğalırken bizim için bu kadar lüx ve imkansız gibi olması çok yorucu. sinirlerim bozuldu yine.

Yaaa umudunu kesme rabblm herşeyin hayırlısını bilir benim geçen ay öyle oldu kesin tuttu dedim bir baktım ki kist olmuş bu ay tekrar başladık rabblm çabamızı boşa çıkarmasın inşallah. Bence bir kontrole git genelde kist olunca öyle olur ya da geç döllenme de olabilir. İğne tedavisini gördünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…