AŞILAMA SÜRECİM 20 ARALIK

Bende 20 aralıkta aşılama oldum doktor 5 ocak dedi tarih olarak bana. Bel ve kasık ağrım var göğüslerimde ağrıyor ama hepsi ovitrelle etkisidir diye düşüniyorum. Çok heyecanlıyım
Benim de 20 aralıkta aşılamam oldu deli gibi 4 ocağı bekliyorum. Doktorum 4 ocakta gelmemi söyledi… umarııııım hamileyizdiiiir yeni yıl bize şans getirsin

Canım merhaba merak ettim kan verdin mi acaba sonuç nasıl ????

Aklına kötü bir şey getirme ama çokta ümitlenme sonrası çok kötü oluyor çünkü. Benimde 2. Aşılamam oldu bu 22 sinde. Ama bende ünde gidip test vereceğim hayırlısı olsun rabbim her isteyene nasip etsin zor bi süreç. Birde ben ilk aşılamada çok ümitlendim tüm hamilelik belirtileri falan vardı sonuç negatif çıkınca çok üzüldüm. Bende yattığım yerden kalkmadım test gününe kadar ama nasip olmadı. İlaçların yan etkileri güçlü mide bulantısı baş dönmesi kasıkta kramp bel ağrısı gögüs şişliği hepsi normal. Ama 13 14 günden önce test yaparsan seni yanıltır. Çünkü idrar da çıkmıyor çatlatma iğnesinden dolayı. Ancak kanda çıkar

Kızlar bugün 11. Günüm dayanamayıp evde test yaptım sizce var mı gebelik ya da ilaçlar yüzünden mi böyle silik çıkıyor Eki Görüntüle 3361399
ilaçlardan dolayı muhtemelen canım. erken gebelik sonucu kanda doğru yanıt veriyor. bende dayanamayıp dün 11. günümde yaptım sonucun negatif olacağını bildiğim halde. Çarşambayı bekliyorum

çok doğru yazmışsın gerçekten. İnsan ümitlenince sonuç negatif olduğunda iyice yıkılıyor. heves meves kalmıyor

Eklentiler

• 20240101_082316.jpg
    77,5 KB · Görüntüleme: 183
kuru olan dün öğleden sonra diğeri yeni iğne gununden itibaren 13. Günüm asilamanin 11. Günü
Bende de durum aynı canım inşallah hamileyizdir perşembeye kadar nasıl dayanacağım sende mutlaka yaz doktora gidince

Eklentiler

• image.jpg
    44,2 KB · Görüntüleme: 176
Merhaba bugün gittim idrar ve kan testi istedi evde yapıp gitmiştim testi yine silik çıkmıştı ama hastanede negatif çıkmış kan da yarın belli olcak umudum kalmadı malesef
umut bizim moralimiz ne yazık ki. Bende dün adet olduğumda tamam bitti artık ne uğraşıcam nede doktora gidicem dedim ama sakinleşince baktım her ne kadar maddi-manevi tükensekte, küsüp kenara çekilince bir şey olduğu yok. O yüzden hiç ara vermeden devam. Tabii arka planda 27 aydır pozitif beklerken hep negatif gören sürekli ağlak biri var. Her duamda her anımda Allah'tan isteğim şu sıralar sadece bu. Allah bizimde içimize bahar coşkusunu versin en kısa sürede inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…