Aşılama sonrası ?

Herkesi gazlayan ben yarın testlerim gelir gelmez yapmaya başlarm bende. Ben ilk aşılamam da bin tane test yapmıştım koyulaşma var mı diye
Ay yorumunu okumadan fotoğrafı görünce pozitifi gördün sandım. Anlık bir kalp krizi

Sormuş muydum hatırlamıyorum. Geçen sefer kaçıncı günden itibaren teste başladın

Evet 11. Günüm. Adetime 5 gün var bir yandan olsaydı çıkardı diyorum bir yandan da o gölge umutlandırıyor beni bekleyip göreceğim artık
O belli olmuyor ki. Doktora sorsan 15 ten önce gelme bile diyor. Bu testler zaten kan gibi hassas ölçemiyor. İdrar testi için 11 erken bakma biz olayın heyecanıyla hemen yapıyoruz. Moralini bozmak için çok erken

Ben ilk gün bir kaç gün dinlendim. Ertesi gün işe döndüm. Ama spor yapmıyorum ağır kaldırmıyorum.
Banada doktor ilk gün sadece uzan hiçbir iş yapma dedi sonraki günlerde ağır işlerden uzak dur yavaş hareket et dedi bazıları sürekli dinlenmiş o yüzden soruyorum bende normal hayatıma döneyim

Merhaba kızlar bende geçen hafta Salı günü aşılama oldum. Ama ben çatlatma iğnesi vurulmadan yaptırdım çünkü yumurtam kendi kendine çatlamıştı. Sizce 10. Gün kan versem çıkar mı ki

Ben ilk bir hafta çok dikkatli davrandım, hep yavaş hareket ettim, bol bol dinlendim, ikinci hafta normal hayatıma döndüm tabi kendimi fazla zorlamadım. Tabi işe yaradı mı bilmiyorum henüz
İnşaallah yaramıştır pozitif düşün pozitif olsun

Merhaba kızlar bende geçen hafta Salı günü aşılama oldum. Ama ben çatlatma iğnesi vurulmadan yaptırdım çünkü yumurtam kendi kendine çatlamıştı. Sizce 10. Gün kan versem çıkar mı ki
Çatlatma iğnesi olmadan çıkabilir ama daha erken biraz 2 gün sonra bence yapın daha doğru çıkar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…