Aşılama sonrası ?

Ben de yarın aşılama olacağım da. Çatlatma iğnesinden sonra ağrınız oldu mu? Benim hiç kasık ağrım yok. İşe yaramıyor mu acaba dedim. Bir de kaç tane yumurtanız vardı?
Öyle çok bir ağrı falan olmadı bende sizin gibi düşündüm 18 mm bi yumurta olmuştu arkası geliyor demişti doktorum ama bugün asilama oncesi yumurta tam kıvamında çok güzel süte vermiş dedi diğer doktor için eşi yaptı çünkü doktorumun rahim için çok hazır ded.birde bizim sperm değerlerimiz düşüktü bu sefer onlar da duzelmisti geçen sene yüzde 30 olan ileri hareket bu sefer 70 olmuştu qslina bu asilmayi tup oncesi prosedür feregi yaptık ama yine umutt dolduk bakalim bekleyecegiz

Kızlar aşılama 10. Gün iğnenin 12. Günü anlayamadım bi bakar mısınız bunlar 10-15 dkda çıktı

Eklentiler

• IMG_6243.jpeg
    IMG_6243.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_6237.jpeg
    IMG_6237.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_6235.jpeg
    IMG_6235.jpeg
    59,6 KB · Görüntüleme: 42
Öyle çok bir ağrı falan olmadı bende sizin gibi düşündüm 18 mm bi yumurta olmuştu arkası geliyor demişti doktorum ama bugün asilama oncesi yumurta tam kıvamında çok güzel süte vermiş dedi diğer doktor için eşi yaptı çünkü doktorumun rahim için çok hazır ded.birde bizim sperm değerlerimiz düşüktü bu sefer onlar da duzelmisti geçen sene yüzde 30 olan ileri hareket bu sefer 70 olmuştu qslina bu asilmayi tup oncesi prosedür feregi yaptık ama yine umutt dolduk bakalim bekleyecegiz
Ne güzel bilgiler vermiş. En son cumartesi günü ultrasonla baktı bana. 3 tane yumurtan var dedi. Kaç mm olduğunu sormadım. Pazar gece çatlama iğnesi Salı sabah aşılama dedi. Bugün muayenesine gittim aşılama yapıldı ama canım çok yandı. Ağlayacaktım resmen. Çığlık attım. Doktor da o kadar ağrıyacak bir işlem değil dedi. Bir daha yaptırmam sanırım. Çok zorlandım.

X