Aşılama sonrası ?

Haklısın canım . Yorucu bir süreç sonunda inşallah miniklerimize kavuşuruz
İnşallah canım şimdi kızlar ben yarın sabah doktora gidicem adetimin 3. Günü oluyor. Doktorumu değiştirdim, çok iyi bi doktor bulmuştum ama şansıma 1 ay izindeymiş başka bir doktor buldum inşallah iyidir. Bana geçen aşılamamda fotoğrafını yolladığım testler yapılmış. Sizin eksik dediğiniz şunu da yaptır dediğiniz birsey var mı ve sonuçlarım nasıl sizce bakabilir misiniz?

Eklentiler

• IMG_3152.jpeg
    20,2 KB · Görüntüleme: 42
  • IMG_3153.jpeg
    22,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_3155.jpeg
    20,1 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_3154.jpeg
    24,5 KB · Görüntüleme: 43
Sağ yumurtalık kısmımda bi ağrı yokluyor bugün anlamadım bel ağrısı başladı bide pek yoktu yumurta sanırım solda gelişmişti ama ağrı sağda anlamadım

Bana da hiç yapılmadı bunlar pek de anlamıyorum

Canım kusura bakma dün tekrar girmedim biraz dinlenmek istedim. Bunlardan başka bir teste gerek kalmıyor doğrusu

Canım kusura bakma dün tekrar girmedim biraz dinlenmek istedim. Bunlardan başka bir teste gerek kalmıyor doğrusu
İyi yapmışsın canım dinlen tabiki. Sabah gittim tekrar test yapmaya gerek yokmuş ultrasonla baktı çok şükür kist falan oluşmamış. Bu defa klomen, estradiol ve folik asit yazdı diğer doktordan daha bilgili geldi açıkçası inşallah bu defa olumlu olur

İnşallah canım. Hemen adet olmak güzel yeni bir süreç boşlukta insan daha çok üzülüyor açıkçası

Selamlar kızlar banada çarşamba günü aşılama yapıldı. Çok sabırsızım umarım hepiniz güzel sonuçlar alırız

inşallah bu kez olacak içinizi ferah tutun ben ilk gebeliğimde rahim filmi çekildim ertesi hafta hamile kalmışım tam ümidimi kesmiştim. Fakat 9 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum. Yedi aydır bazı denediğimiz tedavilere rağmen hamile kalamayınca doktorum aşılama önerdi. Zaman geçmiyor hiç sonucu görmek için sabırsızlanıyorum. Allah isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın
İnşallah canım benim ilk aşılamam tutmadı ama şimdi ikinciye başlayacağız inşallah

Merhaba kızlar pazartesi aşılama olacağım asilamadan sonra tup bebeğe geçeceğiz özel bir klinikte yaptırıyoruz.doktorum şehir hastanesine tup için gitmemi soyledi balikesir şehir hastanesine gidicem önümüz ay acaba özel klinikte yaptırdığım 2 aşılama yi kabul ederler mi bilginiz varmi

Benim bu konularda bilgim yok maalesef canım devlet hastanesinde tüp bebek yapılıyor muymuş

Amiin ben de 2021 yılının sonunda rahim filmi çekilmiştim doktorum bugün üzerinden çok zaman geçmiş eğer bu aşılama da tutmazsa tekrar rahim filmi çekelim dedi tüplerin sonradan tekrar kapanma gibi bir durumu var mı ki acaba

Hiç bilmiyorum bende doktoruma onu sordum fakat senin tüplerin tıkalı değilmiş ki hamile kalmışsın demişti. O yüzden ikinci bir rahim filmi çekilmeme çok sıcak bakmamıştı.

Merhaba. Lh değeriniz fsh değerinizi geçmiş. Bu da polikistik över olduğunuzu gösterir. Amh ve prolaktin hormonuna bakıldı mı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…