Aşılama sonrası ?

Doktorum ile randevum var bugün zaten canım. Gideceğim öğleye çıkar sonuçlar. dün verdiklerim çıkmadı hala şaka gibi
Ya bende verdim şimdi. Kadın dedi ki normalde ertesi güne çıkardı şimdi bir kaç gün sürüyor
Hele bugün cuma seninki haftaya kaldı. Yaz olduğu içinmiş

İnşallah canım hepimiz tez zamanda sevinçten ağlayacağımız o güzel haberlerimizi alalım inşallah

Akşama heralde

Yaa bence negatif denemez 10. Gün için. Geç döllenme olabilir sonuçta.
Kızlar sonucum negatif . Bizim aşılama macerası burada biter . Kasım ayında inşallah tüp bebeğe başlıyoruz

Kızlar sonucum negatif . Bizim aşılama macerası burada biter . Kasım ayında inşallah tüp bebeğe başlıyoruz
Canım benim hakkında hayırlısı olsun olsun. İnşallah güzel bir süreç olur. Kasıma kadar dinlen bunları asla düşünme bedenin ve zihnin arınsın

Canım benim hakkında hayırlısı olsun olsun. İnşallah güzel bir süreç olur. Kasıma kadar dinlen bunları asla düşünme bedenin ve zihnin arınsın
Tam da onu yapmak istiyorum canım. Artık araştırma yapmadan sakin sessiz dinlenmek istiyorum. Rabbım hepimizin yardımcısı olsun

Tam da onu yapmak istiyorum canım. Artık araştırma yapmadan sakin sessiz dinlenmek istiyorum. Rabbım hepimizin yardımcısı olsun
Hakkında hayırlısı olsun canım Allah geciktiriyorsa belki de güzelleştiriyordur, belki de sizin için daha hayırlı olanını hazırlıyordur. Sakın üzülme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…