Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
0.100 çıktı ( 1 bile değil
Herşey nasip yaa inşaaallah dediğiniz gibi her yeni ay yeni umut demek.Bende de hep o olur.Her ay adet olduğumda üzülürüm.Sonrada kendimi yeni aya hazırlarım.İnşaAllah tez zamanda hayırlı mübarek sonuçlar alırız.Adeti görene kadar tabi şansinız vardır belki ama dediğiniz gibi onsan en azından kendini olacaklara hazırlıyor.Adet olsanız bike sonucu bildiğiniz için daha az üzülürsünüz.

İşte onu yaşamamak için kan vermek istedim. Asgari düzeyde üzülmedim mi üzüldüm tabi. Ama bir ihtimale karşın yaptık aşılamayı. Sağlık olsun. 16.günüydü aşılamanın. Şimdi adet olmayı bekleyip 3.gün gideceğim dr a. 2.Aşılamaya geçeriz yeniden. Sizin planınız var mı

Benim bu ikinci aşılamamdı.Bende yarınnkontrole gideceğim.Bende çikolata kisti vardı en son gittiğimde biraz büyümüştü ve yeni kist oluşmustu doktor ona bakıcak.Tekrardan ilaç kullanamayacağım ilaçlar kisti olumsuz etkiledi.Doktorum uygun görürse 3.aşılamayı ilaç kullanmadan kendi olan yumurtamla yaptırmayı düşünüyorum.İnşaAllah yarin olumsuz birsey söylemez.Her aşılamada bir tık aşağıdan devam ediyorum ya ilkindr 5 yumurtam vardı olmadı.2.de 2 yumurtam vardı.3.yü kendi olan yumurtamla yaptirmayi düsünüyorum.Nasil olsa hamklelik icin tek yumurta bile yeterli.Nasip artık yaa o da olmazsa biraz bitkisel tedavilere yöneleceğim.

Birşey söylim mi evet sayı kalite önemli ama tek yumurtaya bakıyor. Aa kalite olup kesin gözüyle bakılanların tutmadığını bb kalitede eh olabilir denilenin sapasağlam tutunduğunu biliyorum. Benim bunda tek yumurtam istenilen seviyeye ulaştı doktorum bu kötü birşey değil dedi. Benim de 3 e kadar gitmeye niyetim var. İnşallah emeklerimizin karşılığını alırız.

İnşaAllah hersey Hz Allah ın elinde 5 yumurtayla olmayan belki 1 yumurtayla olucak yeterki inanalım

Merhaba kızlar hayırlı geceler ben salı günü aşılama YAPTIRDIM bugün 4 gün benim açık pempe baya bi kanamam var sizce yerleşme kanamasını?başına gelen varmı?

Merhaba kızlar hayırlı geceler ben salı günü aşılama YAPTIRDIM bugün 4 gün benim açık pempe baya bi kanamam var sizce yerleşme kanamasını?başına gelen varmı?
Genelde 5.güne kadar rahme ulaşmaz. Bence doktorunuzu arayın.ama endişe edilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Ne olumlu ne olumsuz birşey diyemem

Genelde 5.güne kadar rahme ulaşmaz. Bence doktorunuzu arayın.ama endişe edilecek birşey olduğunu düşünmüyorum. Ne olumlu ne olumsuz birşey diyemem
Tesekur ederim ama niye oldu kanamam halada devam edio 4 günü doktorda yerleşme kanamasını olabilir dedi

Tesekur ederim ama niye oldu kanamam halada devam edio 4 günü doktorda yerleşme kanamasını olabilir dedi
Yaa eğer aktifse(kırmızı) miktarı da adet gibiyse adet görüyor da olabilirsiniz ama umarım yerleşme kanamasıdır Peki progestan kullanıyor musunuz her ihtimale karşı

Evet dün kan verdim. 0.10 çıktı 1 bile değil yaa 1i bile göremedim daha. Şimdi adet olamyi beklicem snra yine 2. Asilama devammm
Kader arkadaşınız desenize Bu sefer oldu dedim hissettim kan verdim 0.10. Yine hüsran yine keder. Adet olmayı bekliyorum da tık yok bende. Sizde mi klomen kullandınız

Evet dün kan verdim. 0.10 çıktı 1 bile değil yaa 1i bile göremedim daha. Şimdi adet olamyi beklicem snra yine 2. Asilama devammm
Hmm hakkımızda hayırlısı olsun yaa.Benimde 2.aşılamamdı ama adet oldum o yüzden test bile yapmadım.Ama adetim diğer aylara göre farklı bugün 2.günüm ve çok az kahverengilik oldu.Normalde 2.gün baya yoğun olurdu.Rengide çok koyu kahverengi.Yarın kontrole gideceğim.

En azindan adet olmuşsunuz. Ben daha olmadim bekliyorum.

Kader arkadaşınız desenize Bu sefer oldu dedim hissettim kan verdim 0.10. Yine hüsran yine keder. Adet olmayı bekliyorum da tık yok bende. Sizde mi klomen kullandınız
Evet klomen kullandim. 1. Aşılamaydi. Yok benxe daha adet olmadim. Gecen hergun zaman kaybi

Yaa eğer aktifse(kırmızı) miktarı da adet gibiyse adet görüyor da olabilirsiniz ama umarım yerleşme kanamasıdır Peki progestan kullanıyor musunuz her ihtimale karşı
Yok canım aktif değil dün sabah başladı akşama bitti ben sadece dupbaston kullanıyorum canım

Evet klomen kullandim. 1. Aşılamaydi. Yok benxe daha adet olmadim. Gecen hergun zaman kaybi

En azindan adet olmuşsunuz. Ben daha olmadim bekliyorum.
Adet oldunuz mu? Bende inanılmaz karın şişkinliği, kasık ağrısı ve bel ağrısı var bir de akıntı. Vücut atmak istiyor atamıyor tüm vücut işkeyişimizi nasıl da etkiliyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…