Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Umarım güzel olur sonuçlar, çünkü gerçekten yoruldum artık. Olmaz ise uzun bir süre ara verecem artık
1 yıl 2 ay geçmiş sizin ve ilk aşılamanız. Benim de 1, 5yılı geçti ve ilk aşılama. Evet her insanın süreci kendine gröe zor ve yıpratıcı geliyor ama gönlü darlamamak lazım. Evet biraz zamanla birazda tıbbi süreçle sağlıklı ilerlemenizi gerekecek. Eğer olumsuz olursa hemen 2. Aşılamaya geçeceğiz doktorum kümülatif etki denilen ardışık uygulama ile tutma ihtimalini güçlendireceğiz demişti. İnş tez zamanda sağlıklı gebelik elde ederiz üzülmeyin Bunu yazarken aslında hem size hem kendime söylüyorum

Merhaba kızlar. Bende 15 Mart'ta aşılama oldum. Bugün 14. Gün doktor 14 gun sonra hastalanmazsan gel demişti. Ama ben gitmedim Perşembe günü gidicem varsa net bileyim diye. Adet düzensizliği var bende yani ne zaman olucagimin bi gunu yok. Ama adet olacakmisim gibi belirtiler var. Kasiklarima sanci giriyor. Beyaz ve seffaf akıntı var. Goguslerimde hassasiyet arttı baya ağrımaya başladı. Hala test yapmadım Perşembe ye kadar yapmicam diyodum ama bugün erken gebelik testi aldim sabah yapicam sanirim dayanamicam. Cok korkmuyorum tek çizgi görmekten. Yapmasam mi diyorum doktorda kan tahliliyle goreyim sonucu mecbur bakacam ona off cok zor günler valla. Allah hayırlısını nasip etsin hepimizee

Çok iyi anlıyorum sizi. Gece uykum gelemezdi sabah test yapacağım diye ve hep tek çizgi gördüm. En son testlerimi çöpe attım adetim gecikince gider kan verir öğrenirim diye. Aramızda 3 gün var ben de 18 martta oldum ve dediğiniz gibi adet belirtilerim var. Ben günümün geçmesini bekleyecem

İste en azından gününüz var onu bekliyorsunuz benm geçmesini bekleyeceğim bi adet günüm bile yok

İste en azından gününüz var onu bekliyorsunuz benm geçmesini bekleyeceğim bi adet günüm bile yok
14 gün geçtiği için her türlü kan verin çünkü varsa kesin çıkacak. Değilse adeti bekleyin ve geldiğinde muayene olmak için doktora gidin ve dilerseniz tekrar yapın işlemi o ay

Gününüzün geçtiği her ay oldu mu acaba diye düşüneceksiniz. 14 günden önce de düşünüyordunuz ama test yapsanız bile net sonucu bilemeyebilirdiniz. Ama 14 gün sonra test yapsanız sonucu net öğrenebileceksiniz. Korkunuz endişeniz daha çok stres kaynağına dönüşmesin mi?

Sabah testi yapicam. Negatif cikarsa persembe doktoru beklicem. O güne kadar hastalanmazsam tabi. Orda kanda net ogrenicem pregestani birakirim snrada hastalanirim herhalde ama. Progestan kullanip hastalanan arkadaslarda oldu tutmadiysa o bile engel olmuyor adete

Aynen benim testim yokken bile 1 4.günüm dolduğu gibi kesmeyi düşünüyorum progestanı çünkü negatif olsa bile etkilediğini duymuştum adeti. Siz de öyle yapın. Umarım sizinledir umudunuz yavrunuz. Çift çizgiyi görürseniz zaten dünyalar sizin. Negatifi görürseniz de üzülmeyin progestan ı kesin ve perşembeye kadar bekleyin

Yaa inşallah canım. Allah bekleyen herkesin kucağını boş bırakmasın inşallah.

Varmı değişiklikliğiniz benim adet belirtilerim yokluyor hala. Bat ınız ne zamandı sizin
Arada karnım adet olacakmışım gibi ağrıyor ama iki gündür fazla değil.Normalde adet öncesi göğüslerkm ağrırdı suan oda fazla acımıyor adet tarihim geçen en son 4 marttı.Bugün aşılamanın14.günündeyim.İlk aşılamamda 16.günü adet olmuştum.Doktorum ayın 27 sinde test yapmamö söyledi ama ben yapmadım bekliyorum bakalım.

Kaset testini var mı evde mi yaparak öğrenmek istiyorsunuz yoksa kan vererek mi? Hadi inş olumlu sonuç alırsınız

Kaset testini var mı evde mi yaparak öğrenmek istiyorsunuz yoksa kan vererek mi? Hadi inş olumlu sonuç alırsınız
Ben idrar testi yapmak istemiyorum.Çünkü negatifi görürsem kan testkne gitmek ićimden gelmeyecek.Bir de kan testi daha garanti oldüğübiçin kan vermeyi düşünüyorum.Daha önce hem idrarda hem kanda hep negatif gördüğüm ićin kan testinden bile çekiniyorum diyebilirim.

Aynen bende hep çatlamadan sonraki günde felan basliyorum 10 günnprogestan kullaniyorum ve bittikten sonra genelde 10 gün içinde adetim geliyordu.Sadece bir defa 11.gün geldi

Çok haklısınız vakti gelince kan testi yapmalı dediğiniz gibi. Ama 14 günü geçti bence çıkabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…