Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Çok haklısınız vakti gelince kan testi yapmalı dediğiniz gibi. Ama 14 günü geçti bence çıkabilir.
Dediğiniz gibi eğer hamilelik varsa aslında belli olmustur.Ama ben birazcıkta negatif gormekten korkuyorum galiba.Perşembeye kadar adet olmazsam kan testi yaptıracağım.İnşaAllah bu defa olmuştur.

Günümüz ve belirtilerimiz benzer bende evde testten korkuyorum kan icinde hala bekliyorum gitmedim. Eger adet olmazSam 17. Gunde gitcem. Sabah erken gebelik testi yapicam şimdi uyku tutmuyor.

Evet yaptim test kocaman tertemiz tek çizgi. Biliyordum boyle olucagini. Asilama gününu saymazsak 15. Gün olsa idrarda da silik falan cikardi biseyler. Tertemiz yaa tek Perşembe kan testi yapticam ama umudum kalmadi artik biliyorum olmadığını

Canınız sağ olsun üzülmeyin. Yine de bekleyin kan sonucunuzu o daha kesin. Eğer adet olursanız hemen 2.Aşılamaya başlayacak mısınız düşünceniz nedir

Canınız sağ olsun üzülmeyin. Yine de bekleyin kan sonucunuzu o daha kesin. Eğer adet olursanız hemen 2.Aşılamaya başlayacak mısınız düşünceniz nedir
Evet başlıcam zaman kaybetmek istemiyorum. 28 yaşındayım. Zaten iki yıldır deniyoruz. Kendiliginden olmuyor

Bugün göğüslerim çok ağır sanki ve koltuk altlarına doğru sızlıyor, aşılama sonrası 9. günümdeyim.
İnşallah tuttuğunun belirtisidir bunlar ilk aşılamam benimde;(
5 Nisanda önümüzdeki Pazartesi günü kan testi vericem ama inanın 1.20 değerden farklı bir değer yokmuş gibi geliyor bana

Umarım tutmuştur

Merhaba test yaptınız mı acaba sonucunuz nedir.Ben adet oldum benimki tutmadı maalesef.Size sorayım dedim.
Yaa canınız sağolsun yeni ay yeni umut pozitif sonuç olsun inşallah. dün bat günümdü adet olmadım şuanda hiçbirşey yok. Ptesi kan vermeyi düşünüyordum ama sabahtan içimi birşeyler yiyip duruyor gidip kan verdim geldim şimdi. E nabızdan göreceğim bakalım ne olacak bir yanım umutlu diğer yanım önceki ayların sonucuna hazırla kendini diyor. Bakalım en azından netleşsin ki olumsuzsa biel kendimi rahat bıraktım adete hazırlayım da gelsin dimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…