Aşılama AŞILAMA SONRASI GÜNDEN GÜNE SÜREÇ

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Miktarı az ve kesildiyse olabilir ❤️ Siz yine de dikkat edin kendinize. İnş sizinledir 🤲
Saten hiç bi iş yapmıyorum 5 gündür yemek yiyip yatıom sadece bu kadar kalkıom ev içindeyim kaynanam bakıo evet kesildi gelmedi bidaha şimdi kasık ağısı var sadece

Hmm bana hiç iğneden felan bahsetmedi.Doktora başladığımdan beri klomen veriyor bende etki ediyor.
Arkadaşlar bende 22 martta aşılama oldum sizce evde test yapmalımıyım doktor nisan 7 de oan ver dedi ama insan sabırsızlanıyor birde çatlatma iğnesinden kaynaklı test zaten pozitif çıkıypr diyorlar bilginiz varmı

Arkadaşlar bende 22 martta aşılama oldum sizce evde test yapmalımıyım doktor nisan 7 de oan ver dedi ama insan sabırsızlanıyor birde çatlatma iğnesinden kaynaklı test zaten pozitif çıkıypr diyorlar bilginiz varmı
Bence bekleyin iyice netleşsin.Ben doktorun söyledıği tarihte bile yapmadım test ve de adet oldum en azından umutla kan veripte negatifi görmedim.Yine de siz bilirsiniz.

Çatlatma iğnesi in etkisini 10.günden sonra görmeniz güçtür. Sanırım sizin 14 veya 15.gün olması lazım iğnesine etkisi tamamen geçmiştir ve göreceğiniz çift çizgi direk pozitif olacaktır 🤩 Umarım pozitif çıkar haber verin 🙏

Adet oldunuz mu :KK43: bende tık yok. Bugün ne ağrı ne birşey. 35.güne kadar bekleyeyim diyorum doktora söktürürü için gitmeye
Yok olmadim hala arada olucakmisim gbi sanci giriyor. Göğüslerim acıyor. Damarlar çıktı sanki goguslerimde 😕😕 bu saatten snra pozitife dönmez herhalde

Yok olmadim hala arada olucakmisim gbi sanci giriyor. Göğüslerim acıyor. Damarlar çıktı sanki goguslerimde 😕😕 bu saatten snra pozitife dönmez herhalde
Ben bugün adet oldum. Oldum da rahatladım şişliğim indi 🙏 Doktora gitmek için 3.günü bekleyeceğim. Evet ben de pozitif ümidimi çoktan yitirmiştim tez vakit adet olayım diye bekliyordum. Sağlıcakla devam etsin sürecimiz ne diim🤢

20210406_220956.jpg
kızlar aşılamanın 8 günü dayanamayıp yaptım sizde yok mu ? Daha çok mu erken ? Başına gelen var mı? Nolur cevap verin

Eki Görüntüle 2819115 kızlar aşılamanın 8 günü dayanamayıp yaptım sizde yok mu ? Daha çok mu erken ? Başına gelen var mı? Nolur cevap verin
Görüntü bulanık görünüyor. Ayrıca 8.gün çok erken değil mi test için kana geçme süresini hesaba katarsak idrara geçmesi biraz daha geç oluyor. En azından 10 günü beklemeli. Siz yine de görüntüyü atın ama olumsuz koşullamayın kendinizi inşallah vardır bebeğiniz ❤️

Görüntü bulanık görünüyor. Ayrıca 8.gün çok erken değil mi test için kana geçme süresini hesaba katarsak idrara geçmesi biraz daha geç oluyor. En azından 10 günü beklemeli. Siz yine de görüntüyü atın ama olumsuz koşullamayın kendinizi inşallah
Test tek çizgi ikinci cizgi yok evet biraz hevesten yaptık tatlım yarın kan versem 9 günü cıkarmı

Çatlatma iğnesi in etkisini 10.günden sonra görmeniz güçtür. Sanırım sizin 14 veya 15.gün olması lazım iğnesine etkisi tamamen geçmiştir ve göreceğiniz çift çizgi direk pozitif olacaktır 🤩 Umarım pozitif çıkar haber verin 🙏
Bugün kan testi vericem ne olur dua edin hayırlısıysa rabbim nasip etsin

Seve seve paylaşırım. Ama devlette bekleme süresi farklı olabilir. Ben özel hastanede başladım sürece adetin 2 ya da 3.günü hormon testi mutlaka yapılması için doktora gidersiniz. Jinekolojik muayenenizi yapacaktır hekim(yumurtalıkta kist olup olmadığı). Sonra kan tahlilinde prolaktin, fsh, lh, estradiol, tiroit vb hormon değerlerini isteyecektir. Sonuca göre o ay başlamanız uygun ise yumurtalık indüksiyonu size uygun ilaç belirlenecek. (kiminde gonalf iğne kiminde benim gibi klomen tablet). Benim için klomen tercih etti 5.gün günde 1 adet kullanmaya başla ve 5 gün kullan bırak dedi(9.gün bitmiş oldu). 12.gün muayeneye gittim en büyük yumurtan 15 mm idi. Hesaplama yaptı (günde ortalama 1.5 mm büyür yumurta) 15.gün aşılama günü olacak direk sabah gelin sperm verin dedi. Spermi sabah 8.30 da verdik. İşlem yapıldı ve 13.30 da Doğumhanede bana uygulandı çok çok kısa sürdü ağrısızdı. Yarım saat dinlendirdi sonra eve geldim. 14 gün geçtikten sonra teste gel dedi. Sizde pcos varsa 2 günde 1 de çağırabilir kontrol etmek için.benim ovulasyonum düzenli olduğu için beklenilen sürede büyüdü ve çatladı. Aklınızda başka soru varsa seve seve yanıtlarım :)
Merhaba sonucunuz ne oldu acaba ?bende dün aşılama yapdırdım ve bu serüveni merak ediyorum

Merhaba sonucunuz ne oldu acaba ?bende dün aşılama yapdırdım ve bu serüveni merak ediyorum
Maalesef ilk aşılamam olumsuz sonuçlandı 4 gün gecikmeli adet oldum. Bugün adetin 3.günü doktora gittin çok şükür kist oluşmamış. O da şaşırdı yumurtalık iyi çalışıyor sperm de iyiydi. Neyse olasılık bunlar dedi. Tüp bebek bile yapsan %40 ihtimalin olacak. Negatif düşünme pozitife odaklan 🙏 2.aşılama yapacağız bu ay yeniden ❤️ sizinki de hayırlı uğurlu olsun. Özellikle belirti aramayın inşallah olumlu sonuçlanır. sizin öykünüz nedir?

X