Aşılama olanlar

Allah allah neden vermedi ki progeston rahim kalınlığın normal olsa bile veriyolar tutunmayı kolaylaştırsın diye beni aradı şimdi doktorum yarın gel bir bakalım arkadan gelen yumurtalarda gelişim ne durumda kistik bir durum olmasın dedi
Yaa içime kurt düştü şimdi tutmaz mi o zaman

Yaa içime kurt düştü şimdi tutmaz mi o zaman
İçine kurt düşürmee gerekli görse verirdi rahim kalınlığın kaçtı söyledi mi muayne ederken sen kolla kendini olacaksa her türlü olur olmıcaksada ne kadar çırpınsak az 🥰 pozitif düşün pozitif olsun acaba olmıcak mı demen bişe negatif etkiler olucak de hep ❤️

ya zaten önemli olan yumurta kalitesi ve sperm hızlılık oranı bunlar iyiyse inşallah tutuyor okuduğum kadarıyla

Merhaba kızlar bende hepinize bir şey sormak istiyorum bende 18 ekimde aşılama oldum doktor ilişki yasakladı ama herkese genel olarak önerilmiş sebebini anlayamıyorum birde ayın 25 inde ovitrelle çatlatma iğnesi ol dedi nedendir sizce size de tekrar çatlatma iğnesi yapıldı mı

Merhaba kızlar bende hepinize bir şey sormak istiyorum bende 18 ekimde aşılama oldum doktor ilişki yasakladı ama herkese genel olarak önerilmiş sebebini anlayamıyorum birde ayın 25 inde ovitrelle çatlatma iğnesi ol dedi nedendir sizce size de tekrar çatlatma iğnesi yapıldı mı
Bana ilişkiye girebilirsin dedi iğne falan vermedi herkese progeston verilmiş bana o bile verilmedi herkesin söylediği farklı bişey

Kızlar bana güç verir misiniz asılama kolay Mi simir ve hag yaptırıdm
Bu ay hamıle olmazsam arıcam doktoru 😍❤️

X