Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

12.gun bugün testim pozitif 48 ama doktor değerin biraz düşük tekrarla doktoruna git dedi korkuyorum dış gebelik yada kimyasal olmasından
Ay inşallah degildir benimde 8. Günüm bugün bel ağrım çok vardı birinin daha 48 di sonra yükseldi korkma inşallah seninle bebişin progesteron degerine bakılmış miydi oncesinde

12.gun bugün testim pozitif 48 ama doktor değerin biraz düşük tekrarla doktoruna git dedi korkuyorum dış gebelik yada kimyasal olmasından
Canını sıkma hayırlu olsun doltıra anlam veremiyorum ilk değer önemli değildir 2 güne bir kan verip 2 katı artması önemli erken öğrendiğiniz için degeribiz düşük 14 gün kan verseydiniz 100 çıkardı bence normal artısı takip edin saglıkşa kucagınıza almayı nasip etsin Allâh olumsuz düşünüp bebeğinizi kötü etkliemeyin

İnşallah canım yarın doktoruma gidecem sonuçta degerlerimi ne yaptığını nasıl olacağını o bilir inşallah artışı sağlıklı olur bı kayıp ve 6 yıllık bekleyiş olunca kaybetme korkusuda o kadar artıyor

Ay inşallah degildir benimde 8. Günüm bugün bel ağrım çok vardı birinin daha 48 di sonra yükseldi korkma inşallah seninle bebişin progesteron degerine bakılmış miydi oncesinde
Yok canım bakilmadi ama yarın hepsini isteyecem bakılsın inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin banada sağlıkla kucağıma almak nasip olsun

Doğrudur rabbim sevindirsin inşallah benim bugün aşırı bel ağrım oldu birde hafif göğsüm ariyo vardır inşallah benimde

Doğrudur rabbim sevindirsin inşallah benim bugün aşırı bel ağrım oldu birde hafif göğsüm ariyo vardır inşallah benimde
İnşallah canım hepiniz dualarimdasınız inşallah rabbim müjdeli haberlerinizi almayı nasip etsin hepimizin gönlündekini nasip etsin

Ben de 4 Eylül de aşılama oldum

İnşallah haber verecem dua edin olur mu isteyen herkese nasip olsun banada sağlıklı artış görmek nasip olsun
Merhaba ben 1 ekimde aşılama yaptırdım normalde regl günüm 12 ekimdi 14 ve 16 ekimde evde test yaptım tek çizgi bugun kan ve idrar verdim idrar negatif kan henüz çıkmadı siz hiç evde test yapmış mıydınız? Sonucunuz nasıldı? Umarım sağlıkla bebişiniz önce içinizde sonra yanınızda büyür

Amin canım Allah razı olsun bugün evde test yaptım 13.gün oluyo oda pozitifti resmini ekleyecem. Ben 9 aylık hamile bile olsam bu testlerde pozitifi göreceğimi düşünmüyordum bana şehir efsanesi gibi geliyordu ama gördüm çok şükür inşallah sağlıkla artış olup keseyi kalp atışını da görürüm inşallah sizlerede tez zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin Rabbim

Eklentiler

• IMG_20241017_101442.jpg
    53,2 KB · Görüntüleme: 4
O zaman benim ki negatif bende bie gün o testte pozitif görebilecek miyim çok merak ediyorum ama sizin adınıza çok sevindim

Kızlar merhaba ben bugün doktora gittim 3 yumurta gelişmiş 1 tane 18 2 tane 19 pazartesi aşılama yapılacak birincisi olumsuz sonuçlandı ikincisinide mikroçipli önerdi doktor bilgisi olan varmı eşimin spermi en son 39 milyon çıkmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…